Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Arkadaşlarım bağlanamıyor ne yaptıysam portları açamadım yardımcı olabilirmisiniz 1 aydır uğraşıyorum

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ben kisisel sunucu makina aldim evimde kullanicam cift ekran var diger sunucu makinama kurulumlari yaptim fakat IIS internal server error veriyor IIS servislerinin hepsi acik bi yardim iyi forumlar

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Thanks

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Abi sql server 2019 ile kurmaya çalıştım vsro.org dan arkadaşın biri atmış youtubeye her şeyi yaptım vsro helper da SRO_VT_ACCOUNT hatası veriyor nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Abi sql server 2019 ile kurmaya çalıştım vsro.org dan arkadaşın biri atmış youtubeye her şeyi yaptım vsro helper da SRO_VT_ACCOUNT hatası veriyor nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim

account dosyasini atarsaniz versiyon kac bakarim

naybse

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Hocam 2016 makinede iss nasıl acacaz
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bunlar yeterli olurmu iss için
Screenshot_2021-09-20-07-48-07-748_com.microsoft.rdc.androidx.jpg Screenshot_2021-09-20-07-48-10-427_com.microsoft.rdc.androidx.jpg Screenshot_2021-09-20-07-48-02-430_com.microsoft.rdc.androidx.jpg IMG_20210920_074750.jpg

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.