Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Vsro Launcher açıldıktan hemen sonra kapanıyor

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Herkese merhabalar,

Sorun şu ki, server açık durumda ve ben kendim girebiliyorum fakat farklı bir bilgisayardan bir kullanıcı giriş yapamıyor ve sorun tam olarak silkroad.exe açınca launcher geliyor ve anında kapanıyor. Launcher açıldıktan sonra start gelmiyor veya hata verme durumu yok. Kendi kendine kapanıyor.

Benim tahminim eksik vcredist yada directx olabilir fakat hepsini yükledik yine de olmadı. DEP izni verdik yine olmadı. Eğer portlardan veya IP'den olsa kendim giremezdim.

Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
Herkese merhabalar,

Sorun şu ki, server açık durumda ve ben kendim girebiliyorum fakat farklı bir bilgisayardan bir kullanıcı giriş yapamıyor ve sorun tam olarak silkroad.exe açınca launcher geliyor ve anında kapanıyor. Launcher açıldıktan sonra start gelmiyor veya hata verme durumu yok. Kendi kendine kapanıyor.

Benim tahminim eksik vcredist yada directx olabilir fakat hepsini yükledik yine de olmadı. DEP izni verdik yine olmadı. Eğer portlardan veya IP'den olsa kendim giremezdim.

Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.
Bilgisayar-Sağ Tık-Özellikler -Gelişmiş Sistem Ayarları -Gelişmiş Sekmesi-Veri Yürütme Engellemesi Sadece önemli windows programları ve hizmetleri için Dep-yi aç seçeneği ilk seçeneği seçip bilgisayara bir restart attımı böyle bi dert bir daha vermeyecek

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Bilgisayar-Sağ Tık-Özellikler -Gelişmiş Sistem Ayarları -Gelişmiş Sekmesi-Veri Yürütme Engellemesi Sadece önemli windows programları ve hizmetleri için Dep-yi aç seçeneği ilk seçeneği seçip bilgisayara bir restart attımı böyle bi dert bir daha vermeyecek
Denedim fakat durum aynı, edx loader ile denediğimde sro_client.exe couldnt start diyor. Bir türlü çözemedik.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
_RefShopItemStockPeriod tablosu ve media tarafında aynı isimdeki txt'yi karşılaştırın..
Yapamazsanız anydesk atın.

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
_RefShopItemStockPeriod tablosu ve media tarafında aynı isimdeki txt'yi karşılaştırın..
Yapamazsanız anydesk atın.
Şöyleki benim anlayamadigim kısım, ben kendi bilgisayarımda aynı dosyalar ile kullanabiliyorum ama diğer bilgisayarda olmuyor. Ayrıca dosyalar ve client sizin paylastiginiz 110 clean server dosyaları. Özelden yazabilirsiniz size anydesk verebilirim server için. Teşekkürler.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,869
Ödül Puanları
213
1- Güvenlik duvarından program olarak client exelerine izin verildi..
2- İlgili exeler veri yürütme engellemesi (DEP) ' e eklendi..
3- İlgili exeler Windows Defender Tarama dışı alanına eklendi..
Sonuç aynı..

Sorun; sunucu makina veya server files ile ilgili bir durum değil...
Sunucuda kurulu oyuna dışardan bağlanan 2 ayrı bilgisayardan birinde launcher açılmıyor.. Diğerinde sorunsuzca oyuna girilebiliyor.

Çözüm olarak işletim sistemi değiştirilecek.. format atılacak.

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
Herkese selamlar,

@DragonSlayer'a teşekkür ederim çok ilgilendi bizimle fakat yukarıda belirttiği gibi bir türlü olmadı. Format attıktan sonra direk giriş yapabildik.

Emekleriniz için teşekkürler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.