Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Main Menü

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar, nasılsınız ? bugün bir kaç sunucu gördüğüm Main Menü adlı pencerenin nasıl yapıldığını öğrenmek bilmek istiyorum araştırma yapmama rağmen bulamadım bilen varsa bu hangi yolla yapılır nasıl yapılır ?

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Anladım ama bunu biz yapamaz mıyız kendimiz nasıl bir yolu var yapıldıysa yapabiliriz demektir araştırmalar sonucu ortaya bir şey çıkmıyor ne yazık ki :/

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Bunu yapabilirsin ama fonksiyonlarını yapabilmek için yazılım bilgisine sahip olmalısın.

DLL ile böyle bir menü yapabilirsin. Hiç bilgisi olmayan birisi için gereksiz bir uğraş olur. (y) Guard satın almayı düşünürsen @sarkolata ile görüşürsün kendisi MaxiGuard'ın yazılımcısı zaten,

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Ah şu yazılım bilgisi yok mu her şeyin başında bu var :D çok güzel bir sistem hoşuma gitti ama olmadı şimdi açıkcası ben güzel bir sunucu açmak istiyorum pay2win'den tamamen uzak olan biraz araştırma yaptım mesela csro görünüşü yeniliği çok güzel ama çok fazla bug var mış sizin öneriniz nedir bu konuda sizce vsro üzerinde mi çalışmalıyım yoksa csro üzerinde mi bu konuda bana bir yol gösterirseniz sevinirim.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,688
Ödül Puanları
605
Ah şu yazılım bilgisi yok mu her şeyin başında bu var :D çok güzel bir sistem hoşuma gitti ama olmadı şimdi açıkcası ben güzel bir sunucu açmak istiyorum pay2win'den tamamen uzak olan biraz araştırma yaptım mesela csro görünüşü yeniliği çok güzel ama çok fazla bug var mış sizin öneriniz nedir bu konuda sizce vsro üzerinde mi çalışmalıyım yoksa csro üzerinde mi bu konuda bana bir yol gösterirseniz sevinirim.
vSRO üzerinde çalışmanızı öneririm. cSRO şimdilik iyi bir düşünce olmaz. Guard konusunda da MaxiGuard fiyatları oldukça uygun, hiç para kazanamasanız bile sizi yoracak türden fiyatları yok. :)

Ücretsiz guardlara yönelmeyin tamamen pişmanlık yaşarsınız.

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
vSRO üzerinde çalışmanızı öneririm. cSRO şimdilik iyi bir düşünce olmaz. Guard konusunda da MaxiGuard fiyatları oldukça uygun, hiç para kazanamasanız bile sizi yoracak türden fiyatları yok. :)

Ücretsiz guardlara yönelmeyin tamamen pişmanlık yaşarsınız.
Çok teşekkür ederim reklam konusundada en kısa zamanda sizinle görüşeceğim uzun sürede bu tarzda bir forum arıyordu piyasa sonunda oldu yani ben yeni keşfettim diye biliriz o zaman csro eliyorum ve vsro üzerinde yoğun çalışmalara başlıyorum yakında kendim yaptığım bir çok eklentileride paylaşacağım arşiv hazırlıyorum kendime, teşekkürler RİP CSRO...

Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Csro hiç denemedim vsro işine bende yeni başladım ama sorun aldığım yerde ne şekilde çözüme ulaşacagımı biliyorum sıfırdan yapmak bu demek nerde ne hata yaptığını biliyorsun geriye dönüp hatanı düzeltme şansın var birşeyleri başarmak insana huzur veriyor açıkcası inşallah herşey istediğin gibi olur emeklerin boşa çıkmaz reis ?

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Csro hiç denemedim vsro işine bende yeni başladım ama sorun aldığım yerde ne şekilde çözüme ulaşacagımı biliyorum sıfırdan yapmak bu demek nerde ne hata yaptığını biliyorsun geriye dönüp hatanı düzeltme şansın var birşeyleri başarmak insana huzur veriyor açıkcası inşallah herşey istediğin gibi olur emeklerin boşa çıkmaz reis ?
Çok teşekkür ederim inşAllah amacım para kazanmak değil amacım güzel bir oyun yapmak insanlarla uğraşmak para kazanmak istemiyorum diyorum sadece sunucu kendi giderlerini çıkarsa yeter ben cebime ek 1 tl istemiyorum bu düşüncede olan varsa benimle görüşebilir beraber yaparız ama yanıma gelecek kişinin kar amacı gütmeden gelmesini rica ediyorum gönlü hoş uğraşmayı seven insanlarla güzel şeyler yapabiliriz.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Kendini vsro üzerinde geliştirmen gerekli, csro'ya şu anlık hiç bulaşma. vSro'da büyük bir seviyeye gelmeden aklından bile geçirme.

Bunu yapmak içinde arkadaşların dediği gibi yazılım bilgin olması gerekli, DLL ile yapabilirsin.
Görseldeki ise MaxiGuard'ın menüsü.