vsro
vsro 01.04.2020
vsro vsro
vsro

Paylaşım vSRO - mBot Crack [Yeni - Sorunsuz] 15.02.2020

Spare

Machine Man
.
.
Alınan Beğeni
1,899

Merhabalar, sitemize ait yeni mBot Crack yapılmıştır.

mBot Crack'i indirmek için Buraya tıklayınız. Yada > İndir mBot Crack
vSRO.Org tarafından yapılan yeni mBot crack yayınlandı.
mBotLoader.exe sağ tuşla tıklayıp "Yönetici Olarak Çalıştır" basıp çalıştırmanız gerekmektedir.
Her seferinde sağ tuş yönetici olarak çalıştır yapmamak için lütfen sıralamaya uygun bir şekilde yapınız.
mBotLoader.exe dosyasına sağ tıklayınız,
Özellikler > Uyumluluk > Bu Programı Yönetici Olarak Çalıştırı işaretlerseniz her seferinde, Sağ tuş Yönetici Olarak çalıştır yapmak zorunda kalmazsınız.
Bot açıldıktan sonra sadece Login basmanız yeterlidir.

mBot crack ile alakalı problemlerinizde bizlere dilediğiniz zaman yazabilirsiniz.

mBot Crack

Virus total sonuçları için Buraya tıklayınız.

NOT : Bot eğer çalışmıyor ise CMD (Çalıştır) ekranına bcdedit.exe /set {current} nx AlwaysOff yazıp bilgisayarınıza restart atın.
NOT 2 : DLL hatası alan oyuncular lütfen aşağıda verilen (x64) ve (x86) Bilgisayarınızın işletim sistemine uygun olan dosyayı indiriniz ve kurunuz.
(x64) İşletim Sistemi : Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) from Official Microsoft Download Center
(x86) İşletim Sistemi : Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center
İşletim sisteminize uygun programı yüklerseniz problem düzelecektir.

[ÖNEMLİ]
mBot açıldıktan sonra ID ve PW yazmayınız.
mBot dosyasını WinRAR 'dan çıkartmadan önce virus programınızı kapatınız.

Son düzenleme:

Senua

Database Administrator
.
.
Alınan Beğeni
971
VSRO.ORG olarak yine silkroad topluluğunu kanser bir vakadan kurtarmış olduk. :giggle:

Spare

Machine Man
.
.
Alınan Beğeni
1,899
İndir Bot Crack Link yenilendi tempload benim virüs koruma programımdan dolayı silinmiş. Güncelledim linkleri bilginize.

Üst Alt