Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Vsro multi module (3x-5x ++) OVH bazi iplerde C9 timeout sorunu

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Herkese iyi pazarlar,

Multi module dosyalarda server kurdugumda ornek veriyorum;

3x agent kuruyorum ve OVHde satin aldigim 3 adet IPi bunlara eslestiriyorum. Bazi IPlerde tamamen 3 agenttan sorunsuz girilebiliyorken, bazi iplerde 2 modulde sorunsuz bir sekilde giris yapabiliyor fakat 3.agent serverdan giris yaparken agent server tarafinda timeout aliyorum. Bu giris yapilamayan ipde 1x modul oyun kurunca sorunsuz bir sekilde giris yapabiliyorum.

OVH tarafinda sunucu alim satimi / kurulumu yapan arkadaslardan boyle bir sorun yasayan oldu mu?

OVH tarafinda destek talebi acip soracagim, bazi arkadaslar bu iplerde portlarin kapali oldugu gibi birsey soyledi ama bana cok mantikli gelmedi. Iptal edip 1 ay bekleyip yeni ip siparis etmek mantiksiz tabii ki her seferinde $2 veriyoruz.

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93

Burdaki Certler Sorununu çözüleceğini düşünüyorum

Oyla 0

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Sanirim vmware tarafinda yaptigim bi konfigurasyon yuzunden olusmus sorun. Son siparis ettigim ip ile sorun yasamiyorum OVH support subnetleri degistir gibi seyler dedi de internet tamamen kopuyordu onlarin dediklerini yapinca :)

Cozuldu olarak kapatiyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.