Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Vsro Medusa

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
medusaya 2 ayrı oda şeklinde yaptım bunların tam saatinde atması için nereye müdahale edilmesi gerekiyor smc üzerinden orjinalini ayarlamıştım ama bunlar farklı odalarda

Adsız.png

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Prosedür yapıp eventbot aracılığı ile yapabilirsin yada SQLAgent >Jobs kullanarak spawn edebilirsin.

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Prosedür yapıp eventbot aracılığı ile yapabilirsin yada SQLAgent >Jobs kullanarak spawn edebilirsin.
sqlAgent-jobs inceliyorum teşekkür ederim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

SQLAgent başlatamıyorum hata veriyor

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Bununla ilgili bir çok konu var öncelikle start verin nasıl aktif edilir bunu araştırın.
Configürasyon ayarlarını inceleyin.

Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
Bununla ilgili bir çok konu var öncelikle start verin nasıl aktif edilir bunu araştırın.
Configürasyon ayarlarını inceleyin.
sql serveri farklı kurmak istiyorum ama database orda hangi yollar ile çekerim araştırdım doğru düzgün bir şey bulamadım 18 kullanıyordum kurulu olan 19 da var bende onda var bu servis bir sorunda çıkmıyor sadece db yi oraya aktarmam gerekiyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.