Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım VSRO | My Event Bot (Unpacked)

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
628
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
628
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
şu konuya rica etsem mesaj yazmasan :D kullandığın titlenin bir anlamını göstersen :D
Sonuçta yardımcı olmaya calısıyorum birşeyi başarmak istiyorsa arkadaşımız kendisi yapmalı ugraşmalı ufak tefek yardımlar almalı ama kendisi ögrenmeli

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Ücretli Sanırım Fiyat Nedir

ILower

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Şuanlık satışları durdurmuş sanırım özel olarak ulaşırsın faceden satar fakat zaten kırılabilen birşeymiş uğraş veya birisine kırdır bedava kullanırsın kazanacağını kazandı zaten:devilish:

peki nasıl kaydedecegız bu arada bendeki free sürümü ondan mı düzenleme yapamıyorum ?

Ü

Üye silindi 614

peki nasıl kaydedecegız bu arada bendeki free sürümü ondan mı düzenleme yapamıyorum ?
görebiliyorum ama degistiremıyorum veya kaydetme diye birseye raslamadım programda nasıl yapabilirim?
Bunu kur addon kısmından ekle dll dosyasını reflexil seç gelecek seçenek
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.