Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | My Event Bot (Unpacked)

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
@flash3606 Seni arıyorlar yeter kazandığın diyorlar para dağıtta kurtul şu uygulamayı elbet çözecekler yakında bir gün
Niye zorunuza gidiyor kazandığım para ?? ? Siz de yapın siz de kazanın.. ha yapamıyorsaniz da yapana saygı duyun. Aylık hatta 1 haftalık sw ler açıp para topluyorsunuz ama 100 TL aylık bota ödemek zor geliyor demi ? neyse crackliyene eywallah da siz daha programı SQL e bile bagliyamamışsıniz lisans günü arttırıp bot chari oyuna sokabilmişsiniz tamam da bu işin sadece %5 lik kısmı. Crack kullanan arkadaşlardan bı event video bekliyorum

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Emeğe saygı arkadaşlar, Hazıra konmak kimsenin harcı değil. Uğraşmak gerek. Uğraşamıyor sanız da zorlamaya gerek yok.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
ilk açışımda bağlan tuşu geliyordu ama SQL bağlantısında sorun vardedi character girişi vs. yaptı ama şuan programı açtığımda lisans hatası veriyor ve bağlan tuşu kaydet tuşu çalışmıyor

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
kayfet tuşu çalışmıyor regeditten kayıt sildim tekrar açtığımda geldi bağlan ve kaybet ama dediğim gibi kaydet tuşu çalışmıyor bu yüzden ayar.inide gelmiyor :(

Ü

Üye silindi 1104

buyur dostum şimdiden teşekkürler :)
Dangerous File Blocked
The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.

mediafire virüs taramasından geçememiş

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.