Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım VSRO | My Event Bot (Unpacked)

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar Klito* adlı kullanıcının paylaştığı event botu sizlerle paylaşıyorum. Rar içerisindeki My_EventBot_unpacked.exe yi açmanız gerekmektedir. Bu arada programın çalışıp çalışmadığını denemedim :p

Program tamamen türkçedir. SQL bağlantınızı sol üstteki resmin üzerine gelerek yapmanız gerekiyor.

Ü

Üye silindi 340

Arkadaşlar Klito* adlı kullanıcının paylaştığı event botu sizlerle paylaşıyorum. Rar içerisindeki My_EventBot_unpacked.exe yi açmanız gerekmektedir. Bu arada programın çalışıp çalışmadığını denemedim :p

Program tamamen türkçedir. SQL bağlantınızı sol üstteki resmin üzerine gelerek yapmanız gerekiyor.

paylaşım için teşekkürler :D

Ü

Üye silindi 340

fakat düzgün yapamamış tam çıkartamamış :D
ben biraz üzerinde oynama yaptım :D çözmeye çalışıyorum :D
JaIIdab.jpg

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Bence event botlarının hepsi trash eskiden event botu mu varmış :p

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
bişeyi test etmeden paylaşmayın buradaki kullanıcıları deneme tahtası olarak kullanmayın önce siz yapın onayı verin gerisini onlar yapsın.

Ü

Üye silindi 340

tamamdır lisanslamış bulunmaktayım hahaha basitmiş be :D
@Fury nasılım knk :D güzel demi :D bedavadan program
ayy fena oldum bedavadan event programı vay vay vay :):D@Senua
@Vale @Spare
vzlBgab.png

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
bişeyi test etmeden paylaşmayın buradaki kullanıcıları deneme tahtası olarak kullanmayın önce siz yapın onayı verin gerisini onlar yapsın.
Kendim yazmadığım hiç bir kod/program'a denesemde/denemesemde onay vermem kusura bakma.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.