Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Vidyo sizde acılıyormu ? yorumlarda belirtirseniz sevinirim takıntılıyımda

Ü

Üye silindi 1104

bugün 12 den sonra girmedin umarım rat atmıştım sunucularına onun bulaşmışmı kontrol et
Arcane VII season 2 olması lazım o avatarlar :D

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
bugün 12 den sonra girmedin umarım rat atmıştım sunucularına onun bulaşmışmı kontrol et
Arcane VII season 2 olması lazım o avatarlar :D
Rahat bırak :D adamları bende diyom niye servere girmiyor günahla

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Sinir etti beni söz vermişti Tailed Beast petlerini yapacaktı bana sözünde durmadı :D(Naruto isimli animede bijuu var 10 tane on tane pet istemiştim :D)
blender 3D ögretici vidyo ceken olursa inan bana istedigin herşeyi eklerim oyuna herşeyi yapıyom ama gel gelelim oyunda ya yarısı yok yada crash oluyo. İnsanın biride cıkıp vidyo cekmiyor devlet meselesi gibi resmen

Ü

Üye silindi 1104

blender 3D ögretici vidyo ceken olursa inan bana istedigin herşeyi eklerim oyuna herşeyi yapıyom ama gel gelelim oyunda ya yarısı yok yada crash oluyo. İnsanın biride cıkıp vidyo cekmiyor devlet meselesi gibi resmen
İstediğim petlerin figurleri bunlar :D
0203b226389c210ec9258064e4442ed4

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.