Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü vSRO NPC Seçenek Kaldırma

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Merhaba,

NPC de bulunan bazı seçenekleri kaldırmak istiyorum fakat text dosyalarından kaldırdığım zaman bazı seçenekler kayıyor ve tam anlamı ile kaldıramıyorum. İçerisinde item bulunan npc leri kapatmak kolay oluyor fakat ekte bulunan trader npc sinden job kayıt olma,nick oluşturma gibi seçenekleri kaldırmakta sorun yaşıyorum. Konu ile bilgisi olan var mıdır acaba?

Screenshot_1.png

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,338
Ödül Puanları
93
Merhaba vermiş oldum konuda anlatım var yardımcı olabilir

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,007
Ödül Puanları
214
@Thor852 bahsetmiş olduğun konu çok güzel bir konu ama arkadaşımızın istediği olay değil.
textuisystem.txt dosyasını açın , > UIIT_STT_NPC_CHATTING_TRADERMENU_JOIN
ile başlayan satırın bulun burada Npc penceresinde yazan satırların stringleri mevcut buradaki satırların başına // ekledikten sonra kayıt edip patch verin.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,338
Ödül Puanları
93
@Thor852 bahsetmiş olduğun konu çok güzel bir konu ama arkadaşımızın istediği olay değil.
textuisystem.txt dosyasını açın , > UIIT_STT_NPC_CHATTING_TRADERMENU_JOIN
ile başlayan satırın bulun burada Npc penceresinde yazan satırların stringleri mevcut buradaki satırların başına // ekledikten sonra kayıt edip patch verin.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Düzeltme için teşekkür ederim denememiştim banada bilgilendirici oldu

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Merhaba,

Çözümler için teşekkür ederim fakat txt dosyalarından yapılan düzeltmelerde kaymalar oluşuyor ve sıralama 1-3-6 şeklinde gidiyor. Sorunun çözümü GS tarafından ilgili npc offsetleri bulunur ve noplanır ise media tarafından değişiklik yapmadan silinebiliyor.

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Merhaba,

Çözümler için teşekkür ederim fakat txt dosyalarından yapılan düzeltmelerde kaymalar oluşuyor ve sıralama 1-3-6 şeklinde gidiyor. Sorunun çözümü GS tarafından ilgili npc offsetleri bulunur ve noplanır ise media tarafından değişiklik yapmadan silinebiliyor.
çözdünmü çözüldü yapılmış konu içeriği ondan sordum. .

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.