Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro npc'deki itemler Hk.

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
Merhaba Vsro.org Ailesi arkadaşlar npc'deki itemlere +5 fb yapmak istedim fakat blueları fazla oldu kullandığım kodu aşağıda paylaşıcam bana bunları 80 cap için nasıl ayarlaya bilirim paramlarını yardımcı olabilicek arkadaş varsa çok sevinirim

1608827727781.png

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Çözümü Smc'den iteme manuel olarak blue verip sonrasında dbo.Items tablosundan Id'sini bulup mag param değerlerini alarak npc'deki itemleri tekrardan güncelleyerek sorunumu çözdüm.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,864
Ödül Puanları
213
Temiz bi iş çıkarmak ve her degreeye kendi degreesinde blue vermek için gerekli programın ismini veriyorum... Vsro Item editor.. muhtemelen forumda vardır.. @Sieger 'e ait bi program.. kullanımını da YouTube da göstermiş.. RefScrabOfPackageItem tablosunda işlem yapacağınızdan dolayı dbtomedia ile çıktı almak yerine o tablonun çıktısını Npc programı ile çıktı alın... Aksi takdire client crash olacaktır.

Bahsettiğim yolla 1 dg item 3 str 3 int, 8 dg item 5 str 5 int, 10 dg item 6 str 6 int alıyor. her degreeye kendi blue düzeni.. tabi diğer bluelar da ekleniyor.. isterseniz statt da basabiliyorsunuz.

Gerçi konu çözüldüye çevrilmiş.. ama yine de bilgi vereyim istedim.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Merhaba Vsro.org Ailesi arkadaşlar npc'deki itemlere +5 fb yapmak istedim fakat blueları fazla oldu kullandığım kodu aşağıda paylaşıcam bana bunları 80 cap için nasıl ayarlaya bilirim paramlarını yardımcı olabilicek arkadaş varsa çok sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 10488

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Çözümü Smc'den iteme manuel olarak blue verip sonrasında dbo.Items tablosundan Id'sini bulup mag param değerlerini alarak npc'deki itemleri tekrardan güncelleyerek sorunumu çözdüm.
Sevindim kaç saattir çözmeyi çalışıyordun :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.