Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Vsro old f10 (İSTEK)

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8

Old f10 ve alchemy lazım acaba rica etsem elinde olan paylaşabilirmi

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,052
Ödül Puanları
93
cevap : YOK :)
hakan paylaşmıştı ama vsroda hatalara sebep oluyor o sebepten kullanmaman daha hazırlı

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
f10 bilmemde old alchemy ve diger tüm oldlar maxiguard da var git üye ol dene 1 hafta ücretsiz denemesi var

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Bimbum paylasti ancak Devkite kendin eklemen gerekiyor, guard kullanmadigini ve devkitin ne oldugunu bildigini varsayiyorum.

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
f10 bilmemde old alchemy ve diger tüm oldlar maxiguard da var git üye ol dene 1 hafta ücretsiz denemesi var
hocam guard almasına alınır da fiyatlara göre oyuncu sayısı olması biraz problem daha detaylı ve kapsamlı yapılsa daha mantıklı olur diye düşünüyorum kendim bir oyun yapıyorum server acacağım
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Bimbum paylasti ancak Devkite kendin eklemen gerekiyor, guard kullanmadigini ve devkitin ne oldugunu bildigini varsayiyorum.

aradım bulamadım paylasma sansın var mi devkit ile eklemeyi denerim

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
F10 mevcut değil, onun haricinde sanırım tüm oldlar mevcut.
Item Mall neden yok derseniz aslında elimde mevcut yapmıştım daha önce birkaç server için, ancak çok fazla pk2 & db müdahelesi gerekiyor düzgün çalışması için direk hazır aç/kapat şeklinde eklemem mümkün değil. Eklersem faydadan çok bela olacaktır :LOL:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.