Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO Özel Kod Paylaşıyorum(PAYLAŞILMADI) V2

Exadus77

.
.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Herkese Merhaba,Oyunun İsmi Sailor Online Sahibi (Megamax) Reklam Olsun Diye Paylaşmıyorum Google Yazarsanız dahi Bulamazsınız Zaten Oyunu Oyun alpha Sürümünde Şuan Neyse Oyunda Belli Başlı Kodlar Var ILOVE130 Felan Yazınca Return Atıyor 130 lv oluyorsun ben buna benzer birşey yaptım Ama Tam Olarak Çözemedim,

NOT,Bu Oyunun Media pk2 Bir türlü Açamadım Bu İşte Ben Ustayım Şifreyi Kırarım Diyen Varsa Link Atacam Elin Gavuru Kazanacagına Biz Kazanalım Derim. Neyse Konuya Dönelim

Yine Test İçin Kullanılan Guard Athena

Athena DB Gelin Ordan - _ChatLogs Girin ordan

ELSE IF(@PenisLength = 2)
BEGIN
--[_PMChatLogs]
INSERT INTO _PMChatLogs (CharName16, [Message], ToCharName16, msg_sent) VALUES(@CharName16, @Message, @ToCharName16, GETDATE());

Notlar
@Message Kısmını Kendize Göre Ayarlayın.
@ToCharName16 Kısmı ise Pm Attıgınızda Size İtem Verecek Karakterin ismi Oyunda veya DB ismi Olmasına Gerek Yok Sembolik Sadece Degiştirmek Size Kalmş
İtemleri Direk Depoya Atıyor Notice Geçiyor Siz Sadece Return Atacaksınız.

Önemli Not;Alıntı Degildir,Emektir,Sadece Başka Oyunda Görülüp Kendi Yaratıcılıgımla Yapılmıştır Tüm Kodlar Tamamen Bana Aittir.

Exadus77

.
.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Konuya Not Düşeyim Bir Cok Yerde Aradım Fakat Bulamadgım Veya Yapamadığım Kodu Fixleyip Paylaşabilecek Arkadaş Varsa ise;

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Sorun Şu Mesaj Kısmını Sayısal Girdimde Sıkıntısız Çalışıyor Fakat Mesaj Kısmını Kelime Tarzı Girdimde Çalışmıyor Ne Yaptysam Ettiysem Çalıştıramadım Çalıştı Fakat 1 Verecegine 30 verdi :D Tabiki Bizim istedgimiz O Degil :D Bazı Arkadaşlar Diyecek Döndüremiyorsun Döndüre Döndüre Bil Hal oldum Galiba Byte Alakalı Neyse Bunuda Buraya Bıraktım,

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Sailor iSRO-R files ve pk2leri açamazsınız. Loader kullanımı bile kapalı. Oradaki komutlar filter ile yapıldı. All chat paketini kontrol etmelisiniz. Birebir aynısını yapmak için.

Exadus77

.
.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Sailor iSRO-R files ve pk2leri açamazsınız. Loader kullanımı bile kapalı. Oradaki komutlar filter ile yapıldı. All chat paketini kontrol etmelisiniz. Birebir aynısını yapmak için.

Ondan Kastım Ücretli Sbot İle Denemekte Fayda var Çünkü Sbot(isro-r Files) Acıyor ve gamedata_pk2key=169841 Key Ortaya Çıkıyor Ücretli Sbot İle Deneme Şansım Olmadı Arkadaş Bu işin Ehli Biliyorum Fakat İlla Bir Açıgı Vardır

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
İllaki vardır sonucta oda insan fakat bu piyasada eskilerden biri suana kadarki tüm yolları fixlemiştir sızmak için hiç bilinmeyen yeni birşey gerekli.

Alınan Beğeni
434
Ödül Puanları
63
maybe very useful for other systems, thanks.

Alınan Beğeni
434
Ödül Puanları
63
Ondan Kastım Ücretli Sbot İle Denemekte Fayda var Çünkü Sbot(isro-r Files) Acıyor ve gamedata_pk2key=169841 Key Ortaya Çıkıyor Ücretli Sbot İle Deneme Şansım Olmadı Arkadaş Bu işin Ehli Biliyorum Fakat İlla Bir Açıgı Vardır
As far as I know, you can't get anything from the client's files because the key is a specific number to show, but the key changes every time the client is opened.
and about filter... I don't know, but if he has the source code... why use a filter?
I mean he can handle everything from exe.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.