Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSro Özel Panel Paylaşım Tarihi 30.02.2019

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Butun forum burda :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,687
Ödül Puanları
605
@asemkar46 önce haddini bileceksin.

Bu forumu neden açtığımız meselesine gelince. Gördüğün gibi insanlara yardımcı olmak amacıyla buradayız, dikkatini çekerim insanlara dedim. Senin kolay kolay erişemeyeceğin bir mertebe. Geçen @ServerEdit ’in konusunda ve bu konu altındaki tutumlarından dolayı yasaklandın. Bu tarz benzersiz paylaşımlarıda kullanamaman için elimden geleni yapacağım, merak etme.

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Acıkları varmı ki Kullanılabilir dimi Bu panel ? Emeginize Saygı Duyarım.. Güzel Tasarım..

Ü

Üye silindi 340

Tasarım bana ait değil belirtmek isterim php kodlaması bana aittir açık bırakmadan kodluyorum pdo ile olurda açık olursa bildirmeniz yeterli olacaktir
ya birşey diycemde yaptığın şakayı millet farketmemiş şubat 28 çekiyor 30 ne alaka :D herkes panel ve loggeri düşününce günü takip etmeyi unutmuş
4a00f26009a636de2ba697ffdceb13e6.gif

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.