Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro parlama gözükmeyen item var

chesro

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
merhaba 3 itemimde parlama gözkmüyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
merhaba 3 itemimde parlama gözkmüyor nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim
Resinfo klasörünü incele içindeki txtlere bakarsan görebilirsin eksikleri. Bazı şeyleri ezbere olmadan yapmanızı tavsiye ederim ki öğrenerek yol alın.

Oyla 0

chesro

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Resinfo klasörünü incele içindeki txtlere bakarsan görebilirsin eksikleri. Bazı şeyleri ezbere olmadan yapmanızı tavsi
Resinfo klasörünü incele içindeki txtlere bakarsan görebilirsin eksikleri. Bazı şeyleri ezbere olmadan yapmanızı tavsiye ederim ki öğrenerek yol alın.

merhaba 4 saattir çözüm arıyorum ve dediğiniz yerlere baktım ekli gözüküyor daha detaylı yardmcı olabilirseniz sevinirim

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Şuan pc başında değilim ama parlamayan silahın koduna iyice bakıp txt içinde arayın mutlaka çıkacaktır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Dostum en altlara in 3 adet txt olucak ztn anlarsın isminden tam hatıtlamıyorum ama itemle başlıyordu bulamazsan bilgisayara geçtigim zaman isimleri atarım itemoprion.txt itemtype.txt 1 tane daha olmadı lazm onu hatırlamıyorum suan fakat internette arama yaparsan bu sorunu çözersin

Oyla 0

chesro

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Oyla 0

chesro

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Dostum en altlara in 3 adet txt olucak ztn anlarsın isminden tam hatıtlamıyorum ama itemle başlıyordu bulamazsan bilgisayara geçtigim zaman isimleri atarım itemoprion.txt itemtype.txt 1 tane daha olmadı lazm onu hatırlamıyorum suan fakat internette arama yaparsan bu sorunu çözersin

internette aradım ama çözümü yoktu ondan konu açtım

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
itemtypenumber.txt >başında bulunan sayı olayları önemlı burada çünkü
3 3 0.000000,0.005000 prim\mtrl\itemoption\option_texture.ddj 5 7 1.000,1.000,1.000 0.988,1.000,0.690 1000 1
4 3 0.000000,0.005000 prim\mtrl\itemoption\option_texture.ddj 5 7 1.000,1.000,1.000 0.988,1.000,0.690 1000 0
itemoption.txt >
ITEM_CH_SWORD_01_A 3
ITEM_CH_SWORD_04_A 4

temtypenumber.txt başında ki ile eşitler ve ona göre iteme patlama ekler.
Tavsiyem itemtypenumber.txt sadece 1 yapıp itemoption.txt başında ki sayıları da 1 yaparsan çözüm sağlarsın ve sürekli değiştirmen gerekmez..

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Şimdi sendeki parlamayan silahlar büyük ihtimal herşey default ise yeni bir silah eklemişsindir dbdeli codenameyi bu txtlere geçirmem lazm hepsinin uzantıları var bow glaive hepsinin atıyorum silahon büyüklügüne göre 12 degreleri kopyala yeni ekledigin silahlarım ismiyle degiş ha bu degil sadece 3 item diosan onlar hangi item ? Sadece onlara ekleriz

Oyla 0

chesro

.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Şimdi sendeki parlamayan silahlar büyük ihtimal herşey default ise yeni bir silah eklemişsindir dbdeli codenameyi bu txtlere geçirmem lazm hepsinin uzantıları var bow glaive hepsinin atıyorum silahon büyüklügüne göre 12 degreleri kopyala yeni ekledigin silahlarım ismiyle degiş ha bu degil sadece 3 item diosan onlar hangi item ? Sadece onlara ekleriz

13 dg eu shield ch spear ch sword
bu itemler

Oyla 0