Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | Per Period Silk Reward (Advance Ver.)

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yardımın için teşekkürler fakat kod hatadı execute yapamadım // UPDATE [SRO_VT_ACCOUNT].[dbo].[SK_Silk] SET silk_own=silk_own bu şekilde oluyordu denedim vermedi normal silk
Prosedürdeki bu kısmı bulup düzenleyeceksiniz prosedürün içinden düzenleyeceginiz yeri gösterdim size

Alınan Beğeni
432
Ödül Puanları
63
You miss Level Limit for reward ;) but easy to add
i will try it thnx !

araf52

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba arkadaşlar,

Geçenlerde paylaşmış olduğum per hour silk reward sisteminde bahsettiğim gibi saat başı silk ödülü sisteminde eğer kullanıcı oyuna girip 30 dakikaka durup geri çıkarsa hiç bir ödül alamıyordu. Daha sonra tekrar oyuna girip bir 30 dakika daha dursa yine hiç bir ödül alamıyor, ama aslında kullanıcı toplamda 1 saat oyunda durmuş ama hiç birşey alamamış oluyordu. Bunun önüne geçmek için tabloyu ve prosedürü tekrar yazdım.

Bu seferki paylaşımımda sistem kullanıcının toplam online süresine bakıyor ve ayarladığız süre içerisinde yine ayarladığınız miktardaki ödülü kullanıcıya veriyor. Daha önce vermiş olduğu ödülü de kontrol ederek sonraki ödülleri veriyor.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
harik emeğine tşkler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.