Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vSro Quest ödül verme hatası!

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar serverimde standart ekli olan görevler dahil yeni eklediğim görevlerin ödüllerini çantaya göndermiyor.
Mesela potcudan aldığımız sos itemler v.s çantaya gelmiyor.
Dün'e kadar denediğimizde bütün görevlerin ödüllerini alabiliyorduk.
Eklediğim görevlerde sorun olduğunu söyleyeceksiniz ama hepsini zaten deneyerek ekledik ve ödüllerini veriyorlardı.
Hadi bir tanesinde hata yapmış olabiliriz diye düşünüp. Sıfırdan bir script dosyasını atıp standart Questler üzerinde denedik.
Aynı şekilde potcuya gidip sos itemi alamadık.

Sorunla daha önce karşılaşan veya bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Gameserverin verdiği hata şu şekilde bunuda ek olarak koyuyorum.

5Njz2A.png

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
@risesun97 aynen o şekilde denedik yine devam ediyor sorun. Dbnin neresi bozuldu acaba?

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sorun çözülmedi.

Script değiştirdik 5-6 defa sorun db tarafında. Eski bir kaç gün önce ki yedeği mi koydum. Sorunsuz bir şekilde yine alınıyordu ödüller. Bu günün yedeğini koyuyorum çalışmıyor.
Son yaptığın işlemleri bi gözden geçir bir tarafı yapıp bir tarafı bozma olasılığın çok yüksek vsroda veya scriptlerinde sorun var kesinlikle başka açıklaması olamaz quest sistemlerini bir kontrol etmelisin

Oyla 0

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Son yaptığın işlemleri bi gözden geçir bir tarafı yapıp bir tarafı bozma olasılığın çok yüksek vsroda veya scriptlerinde sorun var kesinlikle başka açıklaması olamaz quest sistemlerini bir kontrol etmelisin
Sorun db üzerinde script dosyasında sıkıntı yok script değiştirip de denedik. Başka database ile yaptığımızda yine sorunsuz alıyor görevleri

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Za
Sorun db üzerinde script dosyasında sıkıntı yok script değiştirip de denedik. Başka database ile yaptığımızda yine sorunsuz alıyor görevleri
Zaten bende iki seçenek sunmuşum:) kullandığın databesenin clean halini kurup denersen de çalıştığı taktirde bir şeyleri değiştirmiş olabilirsin demek istiyorum zaten.

Oyla 0

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Za

Zaten bende iki seçenek sunmuşum:) kullandığın databesenin clean halini kurup denersen de çalıştığı taktirde bir şeyleri değiştirmiş olabilirsin demek istiyorum zaten.
Çözümü bulamadık 1 hafta önceki yedekten devam :)

Oyla 0

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
En son yedek ile baştan işlem yapılarak sorunlar fixlenmiştir. Her hangi bir çözüme ulaşılamadığı için yedeğimden devam ettim. İşte yedek önemli diye boşa demiyorlar :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.