Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Vsro-R Database & Files & Uyumlu Client

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,695
Ödül Puanları
605
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

önce beğeni yaptınız ardından yorum yazıp gonderıyı oyle yaptınız şimdiden gönderi sayı limit koymuşsunuz iyicene konuların içine etmişsiniz.
Konular çalınıyor, kimin paylaştığı yazılmıyor. Bu adam bu dosyaları satsa satardı. Satmadı paylaştı bunun da bir bedeli olmalı. 👍

Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
18
thanky you for shareing it

thanky you for shareing it

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Bunun sağlam link i pek bulunmuyor. Tamam geliştirme asamasi meşakkatli synx bile bir yere kadar gelebildi ama yine de düşünülmüş paylaşılmış neden teşekkür etmek yerine polemik yaratıyorsunuz ki ?

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bunun sağlam link i pek bulunmuyor. Tamam geliştirme asamasi meşakkatli synx bile bir yere kadar gelebildi ama yine de düşünülmüş paylaşılmış neden teşekkür etmek yerine polemik yaratıyorsunuz ki ?
gerçek 193 filesi olmadığı halde, sanki bulunmaz hint kumaşı paylaşmışcasına sohbet bölümünde havalar attığını sanmasıyla birlikte, linki göstermek için bile 200 mesaj istemesiyle girdiği gereksiz kasıntılara gülüyoruz sadece :ROFLMAO: normalde böyle alıntılayıp cevap vermem sadece senin vereceğim cevabı algılayabilecek yaşta olduğunu ümit ettiğimden cevap veriyorum. Sende onun gibi kasıntı yapmaya girişeceksen lütfen mesajımı alıntılayarak cevap verme. 😩

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
katılıyorum yönetim bu 200 mesaj sistemi hakkında büyük hata yapmış burda bunu paylaşman farkındalık yaratır. Neyse önemli değil prim için herşeyi yaparsın sen

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
#Konu bir süreliğine yorumlara kapatıldı geriksiz insanlardan icazet almayacağız elbette. Herkes yorumunu kendine saklasın bundan sonra.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,695
Ödül Puanları
605
Bu kadar hassassınız madem, neden her files paylaşımının altında "Credit to Joymax" ibaresini görmüyoruz? :giggle:
Hayırdır hocam dediğim laf sana mı dokundu? Ya da joymax mı paylaştı dosyaları da bizim haberimiz yok? Csro ve csro r ‘yi ben paylaştım. Piyasaya tek kalem bir çizgisi olmayan bir tayfa sürekli sallıyor. Sallayın gelsin. Ben 15 senedir bir fiil silkroad oyuncusu, server dosyaları paylaşıldığı günden beri de editörüyüm ve 15 senedir forumcuyum.
Ben alıntıladığım guardın bile kimden olduğunu yazıp sahibinden izin isteyerek paylaştım. Her özel, emek verilmiş paylaşımda böyle yapıyorum. Hayırdır bir kusur mu gördünüz? Beğenmiyen çeksin gitsin, sizi zorla bu forumda tutmuyoruz. Sen ve senin postunu beğenen arkadaşlar. Hepinize bir yerlerde yardımımız dokundu.

Ben hassas adamım kardeşim, varsa bir açığım koy önüme. Sonra diyeyim ki helal olsun, ben haksızım.

Biraz daha boş yapmaya devam ederseniz, tartışmalarınıza katılmadan gerekenleri yapmaya başlayacağım. @EfsaneSro sende rüzgarın yönüne dikkat et. Birilerinin gazına gelme yada birilerini gaza getirme. Seni her sorana hala susuyorum, bilgi vermiyorum. Benim sabrımın sınırlarını zorlamayın.

Annem hastanede ameliyat oldu, ben burada sizlerle uğraşıyorum.

Açık ve net arkadaşım, beğenmiyorsanız bu konuya bakmayın. Birilerine de taş sallarken, destekli sallayın. Benim kimsenin emeğine çökmüşlüğüm yok!

Konu kilidi kaldırıldı. Boş yapana ne yapacağımı söyledim. Geri dönüşü de olmaz. Hakkıyla konuşan ciğerimi yesin.

Post’u güncelledim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.