Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Görsel Anlatım Yazılı Eğitim vSRO Register Silk Price hatasından kurtulun ! (ASM) (Extra Yöntem Eklendi)

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Bu hata bize Silk ile satılmak için tasarlanmış bir ürünü gold ile npc'ye koyduğumuzda gameserver açılırken çok sık ard arda register silk price yada gold price diyerek bizi uyarır. Aslında yararlı ama bizim ihtiyacımız yok. Sadece durmadan tamama basıp mause'mızı eskitmemizden başka bir görevi yok.

( Bunun yüzünden 3 mause'mun sol tık'ı bi basıyor bi basmıyor bi basılı kalıyor bi üst üste basıyor saçma sapan hareketlerde bulunuyor. Hatta bir tanesi bazen kendi kendine sağ tık yapıyor. Öyle uyduruk da değil hepsi 50-70 lira arası fiyatlı yarış arabasına benzeyen neon ışıkları falan olan 3000 ppi akıllı mause'lardı. )

1 - İlk önce müziğimizi açmayı unutmuyoruz. !! Bu en önemli noktadır. Müziği altta veriyorum.

DZLvaab.jpg

2 - GameServer'imizi ollydbg ile açıyoruz ve ilk olarak "Debug / Run" yapıyoruz. (1-2 dakika sürebilir.)

EGB1fab.jpg

3 - Sol üstteki bölümde herhangi bir yere sağ tıklıyor "Search for / All Referenced Text Strings" tıklıyoruz.

EiJLdab.jpg

4 - Burada bir text araması yapıcaz ama dikkat ederseniz sizi en altta biryerde bırakacaktır ve aramayı alttaki satırlarda yapıp bize bulamadığını söyleyecektir. Bunu önlemek için ilk önce satırların en başına gidebiliriz. (CTRL + Home)
5 - Herhangi bir yere sağ tıklıyor "Search for text" tıklayıp şunu aratıyoruz. ---- ( register silk price. )

Y09Veab.jpg

jLJIbab.png

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

He ama ağer ben hatalarımın hepsinin değil sadece price hatalarının gitmesini istiyorum derseniz (ki aslında asıl amacımız buydu ve bunu daha çok tavsiye ederim)

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

11 - Herhangi bir yere sağ tıklayıp "Copy to executable / All Modifications" yapıyoruz gelen errorda da copy all yapıyoruz. Yeni programımızın diyagramı yeni pencerede çıkıyor.

12 - O pencerenin içinde sağ tıklayıp "Save File" yapıyoruz adını da SR_GameServer.exe koyuyor bir yere kaydediyoruz. Kendi GS miz ile bunu değiştiriyoruz.

13 - Soran olursa ben yaptım sen yapamazsın 10 TL fiyatı al kullan diyoruz.

14 - Sağ altta gördüğünüz Teşekkür Et butonuna tıklıyoruz.

-------------

- Ben uğraşamam sen hazır varsa onu ver bana
diyorsanız buyrun altta link olarak 500 B ayarları yapılmış , GreenBook tamamen kaldırılmış 120 cap hazır Gameserver veriyorum. Güle güle kullanın

Not : Alıntı falan değildir hatta biryerden esinlenerek yada yardım alarak da değil %100 bana aittir. Bu yüzden emeğe saygı
ko1xdab.gif

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Paylaşım için teşekkürler :D

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite