Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Vsro Returnsuz Silk Verme Query

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,137
Ödül Puanları
113
Kodda Sillk Değeri =555 olarak ayarlı kendinize göre ayarlarsınız
CharID benim 15 onuda kendinize göre ayarlar Prosedüre bağlar canlı silk olarak kullanırsınız

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kodda Sillk Değeri =555 olarak ayarlı kendinize göre ayarlarsınız
CharID benim 15 onuda kendinize göre ayarlar Prosedüre bağlar canlı silk olarak kullanırsınız

SQL:

ben kguardda nasıl yapmıştım bir tane skill olarak eklemiştim addtimedjob üzerinden hızlı bir şekilde işlem yaptırıyordum 1 sn civarı delay koymustum addlogitem 'e göre kat kat daha hızlı skill yapmamdaki amaç canlı olarak vermesiydi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

+ 3,1,3,14 mü öyle birşeydi refobjcommandaki item kısmı devil gibi sag tıkla açtırıyordum orayıda degiştirebilirler

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
589
Ödül Puanları
93
Bu orijinali yeterli ve komuttan daha iyi. Karakter oyunda olmasa bile çalışıyor. Var olan bir şeyin yerine daha kötüsünü eklemeyi düşünmüyorum.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
631
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
-- KGUARDDA SHARD > AddTimedJob'ta kullandıgım prosedür
SQL:

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
589
Ödül Puanları
93
GS deki func kötü değil ama sen bilirsin
Ben onu sonradan kaldırdım. Sebebini hatırlamıyorum ama iyi olsa kaldırmazdım. Kalabalık oyunlarda sorunsuz gözüken algoritmalar sorun yaratabiliyorlar.

Ayrıca dediğim gibi, orijinal alternatifi çok daha iyi ve silk satış loglarınıza da işleyerek çalıştığı için istatistiklerini tutmak ve incelemek daha kolay.

Gerçi işini profesyonel olarak yapmayıp, istatistik vesaire ile de işi olmayan, LogItem ve LogChar loglarını bile kapatan oyun yöneticileri var. Onların böyle önemli ayrıntıları önemsiz görmeleri normal. Ben de o seviyede özensiz insanları mutlu etmeyi düşünmüyorum. Sadece elit olan veya elit olmayı hedef edinmiş yeni insanlara geliştirmeye özen gösteriyorum.