Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Paylaşım vSRO Server Binary Patcher v1.9 [UPDATED]

Memati

.
Alınan Beğeni
21
Ödül Puanları
8
Adam çalışıyor adam 1 günde 3 versiyon güncelledi. Ah bide old sistemleri paylaşsa localhost'da takılırız. Oyun açıcaklar için zaten maxiguard şart bu yüzden vazgeçti anlamadım. paradise1992 Link kırılmış çalışmıyor.

paradise1992

Developer
Alınan Beğeni
524
Ödül Puanları
93
forumlarda var olan offsetler ile yapılmış olmasına karşın paylaşım için teşekkürler. Evangelion_1_0_7 src de filter satın alamayacak adamın işini görür.
Mantık olarak Evangelion ile aynı zaten. Ollybg benzeri şeyler kullanamayan arkadaşlar için kullanabilir.

paradise1992

Developer
Alınan Beğeni
524
Ödül Puanları
93
Bunun olayı nedir anlamadım ?
Server'da GS üzerinden limitleri kolayca düzeltmene yarar. Örn: Server'ı 60Lv de sonlandırmak için GS'i Ollydbg gibi programlar ile gerekli yerleri değiştirerek lv sınırlaması vs yapıyorsun. Hiç uğraşmadan bu dll ile .ini dosyasında gerekli yerleri değiştirerek bu işi dll yapıyor.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Server'da GS üzerinden limitleri kolayca düzeltmene yarar. Örn: Server'ı 60Lv de sonlandırmak için GS'i Ollydbg gibi programlar ile gerekli yerleri değiştirerek lv sınırlaması vs yapıyorsun. Hiç uğraşmadan bu dll ile .ini dosyasında gerekli yerleri değiştirerek bu işi dll yapıyor.
Anladım hocam çok iyiymiş elinize sağlık teşekkürler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.