Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vSro Server hakkında bir kaç soru

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba. vSro Edit vs. konularında daha çok yeniyim, bilgim yok denecek kadar az. Fakat kendim yapa yapa ilerlemek öğrenmek istiyorum. Sizlere 2 sorum olacak.

1- Fotoğrafta gördüğünüz gibi karakter seçme ekranında DualAxe ile birlikte kalkanda takılı görünüyor, oyuna giriş yapılınca da aynı görünüyor. Fakat kalkan ve baltayı çıkarıp yeniden ikisini takmak istediğimde, item slotları otomatikmen kapanıyor ve sorun yokmuş gibi görünüyor. Bunu nasıl çözebilirim, sorun neden kaynaklanıyordur? (Direkt fotoları aşağı koyacaktım fakat ekleme yapmak istediğimde bir hata ile karşılaştınız diye sorun çıkardığı için direkt link ekledim.)

FOTO 1 -
FOTO 2 -
FOTO 3 -

2- Bağdat moblarında damage sorunu var. Şöyle söyleyim; debuff şeklinde vuruş yapacağı zaman sağ pencerece şöyle hatalar çıkıyor. Sorun şu ki, normal charda olsa gm charıda olsa bağdat moblarının bir kısmı debuff saldırı yaparken bekliyor. Bazı bağdat moblarıda saldırmak için karakter yanına geliyor, takip ediyor, fakat saldırı yapamıyor. Sorun tam olarak böyle ...

FOTO 1-

Umarım açıklayıcı sormuşumdur. Cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...

HydrUK

.
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Clean db kullan cok buglu db bu ugrasma :)

130CAP Bağdat mobları ile ekli 14,15d itemli başka db bulamadım daha... Bir tek bunu bulabildim adam akıllı çalışan... Eğer bildiğin 130cap bağdat dahil 13-14-15d item ekli bir db varsa link yada isim söyler misin rica etsem ? Önerilere açığım...

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,701
Ödül Puanları
605
Özel mesaj yolu ile size bir DB gönderdim kontrol ediniz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.