Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Server Kurulumu Hakkında Fikir

Fury

Professional Graphic Designer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
Merhaba, bir konu hakkında sizden yardım, öneri istiyorum... Konudan bahsedeyim.

3500 kapasiteli bir server kurmayı düşünüyorum. Herhangi bir lag delay olmaması için Sunucuyu ve guardı hangi firmalardan almam gerekiyor? ve Server Kurulumu nasıl yapacağım bir bilgim yok 1 agent 1gs kurulumunu biliyorum ama 3500 kapasite için kaç agent kaç gs kurmak gerekiyor sunucuyu kaç gblık nasıl ayarlamak gerekiyor bunlar hakkında fikir almak istiyorum.. Yardımcı olur musunuz @ServerEdit

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Merhaba, bir konu hakkında sizden yardım, öneri istiyorum... Konudan bahsedeyim.

3500 kapasiteli bir server kurmayı düşünüyorum. Herhangi bir lag delay olmaması için Sunucuyu ve guardı hangi firmalardan almam gerekiyor? ve Server Kurulumu nasıl yapacağım bir bilgim yok 1 agent 1gs kurulumunu biliyorum ama 3500 kapasite için kaç agent kaç gs kurmak gerekiyor sunucuyu kaç gblık nasıl ayarlamak gerekiyor bunlar hakkında fikir almak istiyorum.. Yardımcı olur musunuz @ServerEdit
Sunucuyu benim şahsi önerim, tecrübem.
OVH Fransa lokasyon mutlaka SSD tercihen game server dedicated almalısınız.

Guard olarak başım ağrımasın diyorsanız, f8 öneririm ama fiyatları epey yüksek.

Açacağınız cap ve sunucu durumunuza göre 3gs 2 agent yeterli olacaktır, bence.

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93

adminimiz çalışıyor teşekkürler <3 :D

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Server kurulumlarinda yapılan en büyük hata exeler ile sqlyi aynı sunucuda barındırmaktadır abi sqlyi ayirin bi exelerden sql ayrı bir sunucuda olsun exeler ayrı bir sunucuda sonra yap 2 gs 2 agent bak oyuna 0 lag

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
3500 kapasite türkiye şartlarını zorlar.ama yinede yapmak istersen her 1k oyuncu için 1 agent ihtiyacın olur yada agent oynama yaparak yaparım dersen emreye yani @ServerEdit buna ihtiyacın olur o sana agent için 2k ayarlar.buda sana lazım olacak 5 sunucuyu sadece 4 sunucuya düşürür.ama bunu türkiyedeki sunucularda yapamazsın en önemlisi 1000 mgabit internetle başaramazsın her sunucu için sana 3 bin megabit upload gerek.diğer sunucularla olan haberleşme kesilmemesi için.yani sözün özü sana maliyetini kaldıramazsın

Son düzenleme:

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18

öneriniz için teşekkürler ... OVH Fransa lokasyon sunucu düşünüyordum bende ve filter olarak f8.

aklıma takılan birşey 3gs 2 agent in kurulumunu nasıl yapabilirim kaç tane kaç gb ram barındıran sunucu almam gerekir bunlarla ilgili yardımcı olurmusunuz

Fury

.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
Server kurulumlarinda yapılan en büyük hata exeler ile sqlyi aynı sunucuda barındırmaktadır abi sqlyi ayirin bi exelerden sql ayrı bir sunucuda olsun exeler ayrı bir sunucuda sonra yap 2 gs 2 agent bak oyuna 0 lag
bunu uygulayabilirim peki kaç adet kaç gblık sunucu almak gerekiyor öneriniz varmı?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113

Bu konuda emin misin?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.