Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Videolu Anlatım VSRO | Sieger Farkı ile Server Kurulum, Tüm Ayarlamalar ve Sorunsuzca Aktif Etme (SQL 2014 & Hamachi & Detaylı)

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Valla anlatım fln süper. Tşk ederim böyle verimli bir paylaşım için. Sayende çok rahat SW kuruyorum. Fakat tek sıkıntı sorunsuz DB client ve server files bulmak. onları da buldum mu tamamdır. Üzerine editleri yapıp SW açarım inşallah

CodeXRaYs

.
.
Alınan Beğeni
176
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Eline sağlık

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Herkese merhaba arkadaşlar,
Bu video anlatımım da sizlere tüm detayları ile birlikte local bilgisayarınıza nasıl kurulum yapacağınızı anlattım.

Adımları benimle birlikte yapmanız halinde sorunsuz olarak kurulum yapabileceksiniz.

Video içerisinde kendime hazırladığım özel text içeriği:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Not: Video içeriğinde ki dosyalar virüs içerdiği için sizlerle paylaşmadım. Forum içerisinde tüm dosyaların clean halini bulabilirsiniz.
teşşekkürler

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Bu video anlatımım da sizlere tüm detayları ile birlikte local bilgisayarınıza nasıl kurulum yapacağınızı anlattım.

Adımları benimle birlikte yapmanız halinde sorunsuz olarak kurulum yapabileceksiniz.

Not: Video içeriğinde ki dosyalar virüs içerdiği için sizlerle paylaşmadım. Forum içerisinde tüm dosyaların clean halini bulabilirsiniz.
tesekkürler

Across

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8

teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.