Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSRO Silk Scroll Ekleme Sorunu

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,049
Ödül Puanları
93
Selamun aleykum vsro silk scroll ekleme de hata alıyorum @Spare Kardeşin Dediklerini harfiyen yaptım

Add_log item
ref_obj_common ( Linkleri Ref obj item ID si ile aynı )
ref_obj item
item_data 45 000 txt yi
texdata_objet txt yi

fakat scrollu kulanıyorum return atıyor ama silk yüklenmiyor ?

2619

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Konuyla alakasız, her _AddLogChar prosedürü çağırıldığında (sırf screenshottan gördüğüm kadarı ile) gereksiz yere _Items tablosundan OptLevel bakıyorsun, kullanılan item silk scroll olsun olmasın JID bakıyorsun.
Ayrıca tüm Silk scrolları ayrı bir if bloğuna bağlıyorsun. Yani bu prosedür tek bir item için çağırılacak, tüm ItemIDleri tek tek kontrol etmek sadece performans kaybı.

Bunlar küçük gibi gözüken şeyler ancak açılan serverlardaki lag oluşumunun sebebi büyük ihtimalle böyle şeylerden kaynaklanıyor. Kalabalık bir serverda bu prosedürün ne kadar sık çağırıldığını bir düşünün. Prodedürü çağıran doğrudan gameserver olduğu için çalışma süreleri arttıkça gameserverın ms'i de artacaktır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.