Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Evren

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Merhabalar tüm herşeyi tamamladım fakat oyuna edxloaderden girmeye çalışırken bu hatayı alıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Ayrıca normal clienttan patch atmayı da denedim start geliyor fakat starta tıkladığımda yine aynı hatayı alıyorum.
gelişmiş sistem ayarlarından depe eklediniz mi hocam clienti ? Ben de dün bu sorunla karşılaşmıştım sanırım böyle hallettim sorunu bir deneyin.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
gelişmiş sistem ayarlarından depe eklediniz mi hocam clienti ? Ben de dün bu sorunla karşılaşmıştım sanırım böyle hallettim sorunu bir deneyin.
Hocam ekledim depe fakat yine aynı hatayı veriyor. Nerede yanlış yaptım bulmaya çalışıyorum fakat bir şeyler gözümden kaçıyor sanırım.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Oldu hocam gerçekten çok teşekkür ederim. DEP'e eklememe rağmen agent server no xtrap açılmıyor normal agent server ile giriyorum fakat bu seferde dc sorunu var bir bilgin var mıdır bu durum hakkında?
Dc aldigin ekran resmini paylaşırmısın

Evren

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Oldu hocam gerçekten çok teşekkür ederim. DEP'e eklememe rağmen agent server no xtrap açılmıyor normal agent server ile giriyorum fakat bu seferde dc sorunu var bir bilgin var mıdır bu durum hakkında?
Ben de o fileslar ile kurdum dün, 10 dk durduktan sonra dc yiyordum ve çok lag vardı bende. Şuan başka fileslar ile yeni bir server açıyorum o yüzden o problem hakkında bilgim yok hocam. :)

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Ben de o fileslar ile kurdum dün, 10 dk durduktan sonra dc yiyordum ve çok lag vardı bende. Şuan başka fileslar ile yeni bir server açıyorum o yüzden o problem hakkında bilgim yok hocam. :)
Tamamdır dostum ben de yeni dosyalar ile bir tane kurayım o halde. Yardımın için gerçekten teşekkürler.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.