Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
.

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar inanın boş 1 dakika bulamıyorum. Sql tarafı biraz karışık oldugu için 5 dakika da da yapılacak birşey değil. Kesin olmamakla beraber ilk buldugum boşlukta güncelleyeceğim.

Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Hocam merhaba
Dbyi kurup verdiğiniz kodu as tan sonra yapıştırdım. Uygulamayı açıyorum ve şu hataları alıyorum.
2175

tamam dedikten sonra ;

2176

Devam deyince db seçme yeri geliyor orda da dbleri görmüyor.

Net Frame Work;

2177

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Server 2008 R2, SQL 2014 kurulumu sonrası sorunsuz olarak çalıştı, bağlantı da herhangi bir hata oluşmuyor lakin daha önce yazdığım post'ta localde kurduğum için çalışmamıştı.

Bu notu da bilgi için buraya ekliyeyim Tuna.
Local'de de, sunucuda da aynı SQL sürümünü kullandım. Sunucu da sorunsuz kurulum oldu, çalıştı, hatta eventi'de yaptı sıkıntı yok lakin localde SQL bağltnı hatası veriyor. @Promaker

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Calısmayı Durdurtu Hatası Sorunu Var Dostum Bende Db Ekledım Sql e Le Prosedurude Ekledım AddlogChara Bu Neden Ola Bılır Acaba

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır çoğu kişinin aradığı ve piyasada 5 para etmeyen yarım yamalak çalışan ve bu yarım yamalak çalışmasına ragmen yüksek meb-
lağlara satılan Survival Arena Etkinliğini sizlere VSRO.ORG bünyesinde ÜCRETSİZ olarak sunuyorum.

Uygulamamızdan Görseller;

Ekli dosyayı görüntüle 745

Etkinliğimiz %100 stabil fonksiyonel olarak çalışmaktadır.
Çalışma mantığı;
Belirlenen zamandan 10, 5 ve 1 dakika önce noticeler ile oyunculara bildirim yollar.
Etkinlik başladığında ise SURVİVAL servisini açar ve Notice ile bilgilendirir. Bu arada tüm noticeler uygulama üzerinden özelleştirilebilir.
Uygulama sizin belirlediğiniz regionda; PVP mantıgı ile +1,-1 kill şeklinde çalışmaktadır.Bu alandaki tüm pvpler (Job,Pvp,Pk) geçerlidir.
Oyuncular her kill aldıgında ve ya öldüğünde uygulamadan giriş yapmış olduğunuz karakterden [PM] yoluyla özel mesaj alır ve güncel puanlarını görebilirler.
Etkinlik 10 dakika sürer ve 10 dakikanın sonunda en yüksek kill alan 3 oyuncu sırasıyla NOTICE ile oyuna bildirilir ve ödül şeçeneğinden ayarladıgınız kişiye özel
ödüller ile ödüllendirilir. 3 ayrı oyuncuya isterseniz tek, isterseniz uygulama görselinde gördüğünüz tüm ödülleri verebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 747

Gelelim kurulumuna;
Sunucunuzda netfremework 4.5 Yüklü olması gerekmektedir.
İlk önce bu linkten uygulamamızı indirelim=
,
Virüs total sonucları uygulamada Şifreleme işlemi olduğu için bu şekilde çıkmaktadır. Güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.
İlk önce DBmiz olan SURVİVAL_EVENT dbsini sql'e yükleyelim.

Ardından SRO_VT_LOG => Programmabilty => StoreProcedures => _AddLogChar prosedürüne aşağıda vermiş olduğum kodu AS ' dan sonra ekleyin.

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Kurulum işlemi bu kadar, artık uygulamamızdan ayarlarınızı yaparak etkinliğimizi başlatabiliriz.
NOT: Uygulamamız üzerinden notice ve pm gönderme özelliklerini kendinizi geliştirmek için veya farklı sistemlerde kullanabilirsiniz.
Extra olarak uygulamamızda relogin sistemi mevcuttur herhangi bir DC yeme durumunda 1 saniyede oyuna tekrar bağlanır.

Bu ve buna benzer uygulamaların gelmesini istiyorsanız konuyu beğenmeyi ve yorum yapmayı unutmayın
:)
SQL bağlantısını nasıl yapabilirim programı açtığımda sql bağlantısı hakkında herhangi birşey gelmedi ve sürekli agent ve gateaway server ile bağlantısı kesilip duruyor..

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Link upload pls

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.