Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro Tab_RefAISkill Mantığı !

Xena

.
Alınan Beğeni
1,166
Ödül Puanları
93
Merhabalar.
Clean database üzerinden jupiter mobları aktifleştirdim. Refobjchar üzerinden tek tek jupiter mobların skillerini ekleme yaptım. Fakat Tab_RefAISkill tablosuna jupiter skill verilerini eklediğimde unique yanına gidince gs hiçbir hata vermeden kapanıyor. Tab_RefAISkill tablosundan skilleri sildiğimde ise moblar sürekli kendine buff atıyor veya art arda elite spawn yapıyor. Bazı skiller gs desteklemediği için o skilleri kapattım ve sadece o skilleri Tab_RefAISkill tablosundan sildiğimde ise yine gs kapanıyor. Bilen arkadaşlar bu tablonun mantığını söylerse sevinirim. Örnek olarak spawn elite skillerinde hp %20 geldiğinde elite atması için ayarlamalar yada unique kendine buff attığında o buff bitmeden tekrar atmamasını nasıl ayarlarız. Yani kısacası bu tablo nasıl işliyor ? Bu tablo ile atak skillerinin sıralaması mı yapılıyor ?

Çözüm
Evet şimdi farkettim ExcuteConditionType verileri 0 ve 1'den ibaretler. 0 yapıp ExcuteConditionData 50 yaparsak %50de spawn yapıyor eliteleri. ExcuteConditionType 1 yapıp ExcuteConditionData milisaniye cinsinden 60000ms yani 60sn olarak yaparsak kendine bastığı buffu 60saniyede bir basıyor. Doğrumudur ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,921
Ödül Puanları
213
RefAISkill'de 0 ve 1 ler : hpye ya da süreye göre elite attırır.. Elite spawn eden skill eklenecek oraya. sadece elite spawn eden skill ID

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,166
Ödül Puanları
93
Evet şimdi farkettim ExcuteConditionType verileri 0 ve 1'den ibaretler. 0 yapıp ExcuteConditionData 50 yaparsak %50de spawn yapıyor eliteleri. ExcuteConditionType 1 yapıp ExcuteConditionData milisaniye cinsinden 60000ms yani 60sn olarak yaparsak kendine bastığı buffu 60saniyede bir basıyor. Doğrumudur ?

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.