Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vSRO Takım Godbless

N

NaXSobi

Merhabalar arkadaşlar forumda görmediğim için sizede gerek duyulan bazı kişilere bi konu paylaşacağım

Godbless'imizin kanatlarını değiştirmeyi mesela Takım Godbless leri yapıyorlar vs
peki nasıl aslında çok basit

Particles.pk2 yi extractorle açıyoruz textures/wing02.ddj
wing02.ddj yi çıkartıp dds yapıp editliyip ddj yaptıkdan sonra geri Particles.pk2 ye textures in içine okutuyoruz
ve editledigimiz kanadın görüntüsünü alıyor örnek iki resim vereceğim ;

Poa9d9.jpg
95ryzk.jpg

CHARLARRIN İSİMLERİ ESKİ SUNUCUMUN ADI OLDUĞU İÇİN SİLDİM REKLAM YASAK OLDUGU İÇİN
İYİ FORUMLAR

Arşivden Eski bir konum

İletişim :
Facebook:
Normal Telefon : 0530 129 91 06
Whatsapp :

Facebook:
TR Number: 0530 129 91 06
Whatsapp Number :
Moderatör tarafında düzenlendi:
N

NaXSobi

Tesekkurler hacim bunlar pvp serverda 10tl koy sat
yanlız kodları yok kendisini siz vsro Godbless ekleme yaparken yollarını wing02 03 04 diye değişitrip GODBLESS_GS - BJK - FB -TS felan diye değişirebilirsiniz, wing02 yönlendirmesini efp dosyaları içinden çekmiştim
hwanlook_c_penguin1.efp di sanırsam ele aldığı effect'in texture yönlendirmesi
textures/wing02.ddj leri kopyala wing03.ddj yap ve onu kendine göre değiştir hwanlook_c_penguin1.efp i bi tane daha oluştur 1 i 2 gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.