Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Vsro Title Color Farklı Renklerde

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
BEN BU sro cliente dll injeck ederken şu hata alıyorum Pe Has No Exports ?

Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kalite bakımından değerlendiriyorumda, aga bu çok saçma değil mi? Oyuncular da o zaman txti düzenleyip kendi clientleri için renkleri düzenleyebilirler. Oyuncular için olmuş sanki. Yoksa dll içinde renkler gömülü olsa titleid ye göre scroll oluşturup, satılabilinir.

Ü

Üye silindi 1104

Kalite bakımından değerlendiriyorumda, aga bu çok saçma değil mi? Oyuncular da o zaman txti düzenleyip kendi clientleri için renkleri düzenleyebilirler. Oyuncular için olmuş sanki. Yoksa dll içinde renkler gömülü olsa titleid ye göre scroll oluşturup, satılabilinir.
Source paylaşılacak yakında çok bilgin varsa düzenler kullanırsın

Ü

Üye silindi 1104

Dll Güncellenmiştir
Stud pe programıyla sorunsuz yapılmaktadır yani kapattım açtım gitti hata verdi yoktur direk sorunsuz 1 kere inject yapmanız yeterlidir

@wartimess

Xena

.
Alınan Beğeni
1,155
Ödül Puanları
93
Kontolü txt olarak değilde database yoluyla tabloya işlerek yönlendirilse daha yararlı olur bence

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Tittle Yönetmesi Herkeze açık diyenler içinde bu şekilde şifreleme yapılabilir azcık kafası çalışan herşeyi yapar .. örnek attıgım gibi şifreleme koyulabilir Farklı Yöntemlerde kullanilebilir :)??

1000 1001

Son düzenleme:
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.