Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSro TitleColor.dll hakkında bir sorunum var.

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Merhabalar öncelikle.

Şuan üzerinde çalıştığım bir proje var. Renkli title sistemini eklemek istedim fakat şöyle bir sorunla karşılaştım.

OllyDbg ve PE Explorer ile gerekli düzenlemeleri yaptım kendi bilgisayarım üzerinde sorunsuz bir şekilde renkli title sistemini kullanabiliyorum.

Ancak sunucu üzerinden sro_client.exe, TitleColor.dll ve TitleColor.txt dosyalarını patch attığımda test etmek için diğer oyuncular girdiğinde sro_client.exe başlamıyor. EdxLoader ile denendiğinde client başlamıyor, Launcher'dan girildiğinde ise Start butonuna tıkladıktan sonra Launcher öylece kalıyor. SMC ye güvenmeyip bu üç dosyayı direkt olarak client içine attığımızdada aynı sorunla karşı karşıya kalıyoruz.

Bana dll inject ile alakalı bir problem gibi geldi fakat bir çözüm üretemedim. Konu hakkında bilgisi olan var ise yardımcı olursa sevinirim.

İyi forumlar...
:)

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
1 allahın kuluda gelipte bi yardım etmiyor bu forum böyle durgun değildi ya :D

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Guard ile bunları yapmak daha mantıklı olur senin için.
Kullancagım guard hangisi ise bunları ona göre tasarla.
Güncel ve satılan guardların hepsinde var bu durum.

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
senin bilgisayarında çalışıp başka pclerde çalışmıyor ise bir kütüphane eksik olabilir... mesela vc++ redist

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
Yanlış inject ten oluyor.inject doğru ama geçici bı noktaya inject ediyorsun sonra o nokta değişiyor.o an sende çalışır başkasında çalışmayabilir.hatta 20 dk sonra sende de çalışmayabilir. Dll inject konularını incele.yada f8 veya başka sorunsuz dll inject edilen bı sro_cliente kendi dll ini import et çözülür bence

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

Güncelledim dll direk inject edince sorunsuzca 1 kereye mahsus yapacaksın sorunsuzca sürekli kullanacaksın her kapat açta yapmana gerek yok stud pe ile inject edebilirsin

Oyla 0