Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü vSro Toplu Drop ekleme

Alınan Beğeni
383
Ödül Puanları
63
Oyundaki Tüm moblara Coin drop eklemek istiyorum ama tek tek her moba eklemek zor
bi query varmıdır oyundaki tüm moblara aynı drobu eklemek için
teşekkürler :giggle:

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Oyunda Mob olarak _Refobjcommon ekli olup servicesi '0' olan çok sayıda Unique mevcut servicesini 0 yaptığın mob'a drop eklersen game serveri açamazsın.
Ben buraya sana belirli filtremeler ile bir Query bırakıyorum bunu kendine göre düzenlersin genel olarak not like olarak belirttiğin kodları devre dışı bırakarak sorguyu oluştrurur.

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
ikinci link İMonarch konusu

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyundaki Tüm moblara Coin drop eklemek istiyorum ama tek tek her moba eklemek zor
Ulaş Discord tan hızlıca Yardımcı olayım ysgbilisimsunucuhizmetleri

Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Query ile ufak bir hata yaparsan farkında olmadan bazı hatalar yapablirsin :) ben olsam tek tek drop eklicem mobların ıd lerini çekip öle yapardım. bu biraz uzun ama 0 hata diyebiliriz. Profosyoneller tabi query tercih eder :)

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,121
Ödül Puanları
113
Ulaş Discord tan hızlıca Yardımcı olayım ysgbilisimsunucuhizmetleri
insanları discord adreslerinize yönlendirmeyelim önce burdan çözüm sunalım başkalarıda faydalansın :D @iMonarch 'ın yaptığı gibi veya discorddan çözüm sunup burdanda çözümü açıklayabilirsiniz :D query'ler ile

Deletedx

.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
insanları discord adreslerinize yönlendirmeyelim önce burdan çözüm sunalım başkalarıda faydalansın :D @iMonarch 'ın yaptığı gibi veya discorddan çözüm sunup burdanda çözümü açıklayabilirsiniz :D query'ler ile
Sorunu Çözdükten Sonra Çözümünü Sunmak Daha Faydalı Direk Öneri Vermektense Sorunu Çözmekten Yanayım :ROFLMAO:

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,495
Ödül Puanları
113
Sorunu Çözdükten Sonra Çözümünü Sunmak Daha Faydalı Direk Öneri Vermektense Sorunu Çözmekten Yanayım :ROFLMAO:
özel olarak discord adresinize yönlendirmeniz forum kuralları çerçevesinde yasak lütfen vsro.org discorduna yönlendirin yada sorunu buradan çözünüz
İyi Forumlar

Deletedx

.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
özel olarak discord adresinize yönlendirmeniz forum kuralları çerçevesinde yasak lütfen vsro.org discorduna yönlendirin yada sorunu buradan çözünüz
İyi Forumlar
Şahsi Discord Kanalıma Değil Discord Adresime Yaz Diyorum Öneri Vermektense Çözüm Üretmek İyidir Bu Güne Kadar Hep Böyle Yardımcı Oldum Böylede Yardımcı Olmaya Devam Edeceğim İyi Forumlar Herkese