Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Vsro trans pet sorunu

sergenp

.
.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Vsro files serverda trans pet açtığım zaman char client oluyor gameserver'da böyle bir hata veriyor çözümünü bilen var mı?

Ekli dosyalar

• aaa.jpg
    aaa.jpg
    111.4 KB · Görüntüleme: 36

sergenp

.
.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ReqLevelType 1
ReqLevel 100

olarak yazdım ben ama sonuc aynı
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

ReqLevel 1 yaptıktan sonra yanında ki kutucuğa level yazmanız gerekli. Bu kullanılan pet scroll'un level sınırını belirler ve o levelden düşük kullanıcılar kullanamaz.

Content içinde bulunan TRADESCALE kısmını manuel olarak kontrol et. 5 STAR falan yazıyor olması gerekli yanlış hatırlamıyorsam, onun harici olanları 0 yap GS res atıp öyle dene.
Cidden çok iyisin, internette baktığımda characterdata5000 txt dosyasına yapın dıyordu ıtemdata5000 txt yapınca düzeldi çok teşekkürler

ReqLevelType 1
ReqLevel 100

Cidden çok iyisin, internette baktığımda characterdata5000 txt dosyasına yapın dıyordu ıtemdata5000 txt yapınca düzeldi çok teşekkürler
level 100 olarak gözüküyor ama 98 lv carla pete biniyorum şimdide sorun bu :D

ReqLevelType 1
ReqLevel 100

level 100 olarak gözüküyor ama 98 lv carla pete biniyorum şimdide sorun bu :D
TRADESCALE 5 1 haricindekileri 0 yaptım hala aynı sorun nerede anlamadım

MALI ALIP PET INVETORY GOTURDUGUMDE QUANTY 650 GÖZÜKÜYOR

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
Scroll üzerinde level olarak ne yazdığına bakın. Orada 100 yazıyorsa doğrudur.
_Char tablosunda karakteriniz level değerleri 98-100 olarak gözüküyorsa binebilir. Max leveli dikkate alıyor GS.

Oyla 0

sergenp

.
.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Scroll üzerinde level olarak ne yazdığına bakın. Orada 100 yazıyorsa doğrudur.
_Char tablosunda karakteriniz level değerleri 98-100 olarak gözüküyorsa binebilir. Max leveli dikkate alıyor GS.
Tamamdır, kervan malı olayınıda şu şekilde düzelttim 1 inventory 1 mal 150m değilde 150m yi 650 e böldüm 1 mal fiyatını o şekilde belirleyip 650 adet alınca 5* olarak ayarlayınca sorun düzeldi tekrar teşekkrüler

Tamamdır, kervan malı olayınıda şu şekilde düzelttim 1 inventory 1 mal 150m değilde 150m yi 650 e böldüm 1 mal fiyatını o şekilde belirleyip 650 adet alınca 5* olarak ayarlayınca sorun düzeldi tekrar teşekkrüler
MAL ALDI ŞİMDİ 5 YILDIZDA OLDU AMA CTRL BASILIYKEN ALMIYOR ELLE SEÇİP ADETİ 650 DEN 1 E DÜŞÜRÜNCE ALIYOR ONDADA 150M ALMIYOR 239K ALIYOR STACK DÜZELTMEM GEREK TEKRARDAN SANIRIM

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
İşlemleri karman çorman yaptığın için bir çok hata yaşayacağına eminim.

Paylaşımlara ve yönergelere bakarak sırayla yapman gerekli.

Oyla 0

sergenp

.
.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Oyla 0