Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım vSRO Ücretsiz Guard [Kendi IP Lisansını Kendin YAP] Güncellendi. [kGuard 2020] Bilinen exploitler fixli (unique exploit dahil)

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,401
Ödül Puanları
113
6PRZVeMrTi67-oCFdjKiaA.png

KONUYU BEĞENMEDEN VE YORUM YAPMADAN LİNKLERİ GÖREMEZSİNİZ!
Sorun yaşayanın konu altına yazması yeterli.
Download: [Gizli İçerik]
Virus TOTAL
:
Bilinen hepsi fixlimi cidden :) Birde exploit kullanıldığında bildiri sistemi var mı? Hack yaparsan ban yersin gibi ..

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Guardlar çok pahalı olması nedeniyle bütçe sorunu yaşayan 50-100 oyunculuk oyunlar bu sayede rahat bir nefes almış olur. Paylaşım gerçekten güzel.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Guardlar çok pahalı olması nedeniyle bütçe sorunu yaşayan 50-100 oyunculuk oyunlar bu sayede rahat bir nefes almış olur. Paylaşım gerçekten güzel.

paylaşmadığım exploitler olduğu için çokta güvene almayın kendinizi 🐍

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
paylaşmadığım exploitler olduğu için çokta güvene almayın kendinizi 🐍

Paylaşılan guarda zaten ihtiyacım yok çünkü benim bir oyunum yok. Kullandığım guardda yapılan saldırının opcodeleri anlık kayıt altına alır o sebeple 1 kere alırım saldırıyı sorun yok ama 2. kez gelmemesi için opcodeyi direk yasaklarım. Ben yorumumu genel kullanıcılar için paylaştım. Cevabın için teşekkür ederim.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Post surada kalsin geri dondugumde bilinen exploitlerin tamami fixlenmismi cevabini verecegim.
Kucuk bir not: paylasmadigim exploitlerde var, o yuzden dikkati elden birakmayin.
Birader konuşmayım diyorum zorla konuşturuyorsun tuturmuşsun paylaşmadığım exploitler var biliyorsan söyle kapatsınlar bilmiyorsan veya söylemeyeceksen gereksiz post kasma.Her exploit kelimesi geçen konunun altına "Paylaşmadığım exploit var" demene gerek yok biliyoruz paylaşmadığın exploit var.Birde tedbiri elden bırakmayın diyorsun . Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Birader konuşmayım diyorum zorla konuşturuyorsun tuturmuşsun paylaşmadığım exploitler var biliyorsan söyle kapatsınlar bilmiyorsan veya söylemeyeceksen gereksiz post kasma.Her exploit kelimesi geçen konunun altına "Paylaşmadığım exploit var" demene gerek yok biliyoruz paylaşmadığın exploit var.Birde tedbiri elden bırakmayın diyorsun . Bu Ne Perhiz Bu Ne Lahana Turşusu

Bilgili insanların piyasada var olmasını istiyorum. İnsanların beleşçiliğe alışmasını istemiyorum. Sonra başı ağrayan yine siz oluyorsunuz. Tedbirden kast ettiğim bilginiz yoksa lisanslı guard kullanın demekti. Sadece buna güvenip oyun açarsanız rezil olacaksınız. Npc ye item ekleyince kendini editor sananların açtığı bir çok oyun var piyasada mesajlarım onlara benim

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,698
Ödül Puanları
605
Bilgili insanların piyasada var olmasını istiyorum. İnsanların beleşçiliğe alışmasını istemiyorum. Sonra başı ağrayan yine siz oluyorsunuz. Tedbirden kast ettiğim bilginiz yoksa lisanslı guard kullanın demekti. Sadece buna güvenip oyun açarsanız rezil olacaksınız. Npc ye item ekleyince kendini editor sananların açtığı bir çok oyun var piyasada mesajlarım onlara benim
İyi kötü bir şeyler yapmaya çalışanlarda var. WhiteList bir filter paylaşmadığımız sürece, ücretsiz isteyen kullanabilir.

ZSZC 105 cap 2018 sezonu kGuard ile açılmıştı. Başarılıydı ama fortress war injection açığını unutmuştu. Oradan da 9 ay sonra gümlemişti.👍 Bahsettiğim server rahat 2000+ kişinin olduğu bir serverdi.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Bilgili insanların var olmasını istiyorsun ama paylaşım konusunu kaldırıyorsun ya hiç paylaşmayacaksın yada paylaştığında kalacak.Madem insanların bilgilenmesini istiyorsun oturur insanlara exploit nasıl bulunur onu öğretirsin ama senin yaptığın tek şey egonu tatmin etmek her konu altına "Paylaşmadığım exploit var" dersen bu başka bir şey oluyor.Açıkçası bu konuda fazlada konuşmak istemiyorum konu kirliliğine sebep oluyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.