Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yakın zamanda Acıcagım Serverde Kullanmak İstiyorum Mesaj yoluyla sartları konusmak ıstıyorum
2 Sorum Nivada aynı guardımı kullanıyor ?

Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
bu guardı kurdum fakat bazen ID-PW ekranında kalıyor oylece gırmıyor oyuna. Agent portlarını orjınale cekmeme ragmen olmuyordu. Sanırım o yonden sorunu var. Ayrıca event takvımınde bazen kafayı yıyor

Ü

Üye silindi 1104

bu guardı kurdum fakat bazen ID-PW ekranında kalıyor oylece gırmıyor oyuna. Agent portlarını orjınale cekmeme ragmen olmuyordu. Sanırım o yonden sorunu var. Ayrıca event takvımınde bazen kafayı yıyor
Bu Guardı bir kaç kişi hariç paylaşılmadı ki karıştırdın konuları sanırım ?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
yoo direk bu guardı kullandım ben vsronun verdıgı guarddı uyelıgımle gırıs yapıyordum, hatta bı ara uyelıgımı kabul etmemeye baslamıstı
Lisanslar epey zaman oldu iptal edildi.

Yeniden dağıtım için yeni bir sistem yapılana kadar paylaşımlar durduruldu. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.