Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Wow, gerçekten etkili ve başarılı görünüyor.
Sorum şu ; Tüm özellikleri stabil çalışmakta mı ? Özellikle PC ve IP limit... job ve diğer alanlar için.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Wow, gerçekten etkili ve başarılı görünüyor.
Sorum şu ; Tüm özellikleri stabil çalışmakta mı ? Özellikle PC ve IP limit... job ve diğer alanlar için.
Stabil çalışmakta. :)

ltfylz

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Kardeşim Özelden yazıyorum Nİye cevap vermiyorsun insanları kandırıyor musun sen dediklerini yaptım daha vermedin guardı mesajlarda siliniyor attığım

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Kardeşim Özelden yazıyorum Nİye cevap vermiyorsun insanları kandırıyor musun sen dediklerini yaptım daha vermedin guardı mesajlarda siliniyor attığım
Sitede bir sorun yaşandı, 4 gün önceki verilere geri döndü. Dolayısıyla yazdıklarını kasıtlı silindi sanıyorsun. Duyuruları takip etmeni tavsiye ederim.

ltfylz

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Sitede bir sorun yaşandı, 4 gün önceki verilere geri döndü. Dolayısıyla yazdıklarını kasıtlı silindi sanıyorsun. Duyuruları takip etmeni tavsiye ederim.
tamam kardeşim anladım Arkadaşa Yazdım Cevap alamıyorum kaç saatir onu bekliyorum Şu Durumu Halletsek iyi olacak

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
The guard reached the distribution limit and its distribution was temporarily suspended. Our server may not be enough so we took precautions.

Guard dağıtım limitine şimdilik ulaştı ve dağıtımı geçici olarak durduruldu. Sunucumuz yetersiz gelebileceğinden bu önlemi aldık.

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
vSRO Ücretsiz Guard v1.0 Yayınlandı! [ Full Fix Sürekli Güncel Eventler Ekli ]

Merhaba değerli vSRO takipçileri,

vSRO piyasasında ve forum siteleri arasında gözümüzü en tepeye, en zirveye diktik.
@sector1337 'ün Programcılığıyla sizlere kendi guardımızın ilk versionunu yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Guard Ücretsiz Lisans Hakkında
Program bizim size vereceğimiz ücretsiz lisans ile yalnızca 1 sabit IP'ye lisanslanacak ve o IP dışında kullanılamayacaktır.
ID PW kısmına forum ID-PW girmeniz gerekmektedir; lisans almadan ID - PW girmeniz hata ile sonuçlanacaktır.
Guard Lisans için oyununuz için web siteniz olmalı ve bu web sitesine bizim bannerimiz ve linkimiz eklenmeli bu konu hakkında panelinizde yapmanız gereken gerekli düzenlemeler; Private server tanıtım konusu için web siteme logo nasıl eklerim
Bazı özel durumlar ve özel kişiler dışında bu web sitesi zorunluluğu kesinlikle istisnai durumlara açık değildir.
vSRO yönetim ekibi vSRO Guard'ın hakkeden kişilerin elinde olması için, guardın ücretsiz lisans dağıtımını kendi elinde tutacak ve sadece vsro.org üyeleri lisans hakkına sahip olacaktır.
Lisans hakkı için yetkili kişiler ; @SDClowen @sector1337 ve @Spare özelden iletişime geçebilirsiniz.
Gerekli şartlara uyulduğu takdirde özel mesajdan iletişime geçen kişilere guard linki verilecektir.

Guard Hakkında İstek Öneri - Sorunlar ve Çözüm - Bug bildirimleri hakkında
Yardıma ihtiyacınız olduğunda; vSRO Guard Sorunlar ve Çözümleri yardım için konu açabilirsiniz.
Guard ile alakalı istediğiniz güncellemeleri; vSRO Guard istek ve öneriler yeni konu açarak bizlere iletebilirsiniz.
Yaşadığınız guard hatalarını bizlere şuradan; vSRO Guard Bug Bildirim [ Bug Reports ] yeni konu açarak bildirin en kısa sürede halledeceğiz.

Teknik Destek Yetkili kişiler

Teknik Destek için yetkili ve görevli kişiler; @SDClowen @sector1337 , @Vale , @Senua , @Spare bu kişiler dışında birilerinde teamwiever yoluyla vs. destek almanız durumunda oluşabilecek problemler vsro.org yönetim ekibi sorumlu değildir.

Guard içeriği hakkında tüm kurulum bilgilerini Kurulum/Oku Beni.txt içerisinde bulabilirsiniz.

Herkese hayırlı uğurlu olsun,

Guarddan Görseller
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Saygılarımızla,
vSRO Yönetim Ekibi
REKLAM BOLDA SENDEN RICA ETTIM ISTEDIM GUARDI VERMEDIN VERMIYECEGIN BIRSEYIN REKLAMINI NEDEN YAPARSIN DOSTUM ?2 HAFTADIR CEVAP BEKLIYORUM SENDE

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
REKLAM BOLDA SENDEN RICA ETTIM ISTEDIM GUARDI VERMEDIN VERMIYECEGIN BIRSEYIN REKLAMINI NEDEN YAPARSIN DOSTUM ?2 HAFTADIR CEVAP BEKLIYORUM SENDE
Bak yukarıda ne yazmışım? Önce serveri stabilleştirmemiz gerekiyor ki, verdiğimiz adamlar ikide bir çökmesin. Her iki konuda da yazdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.