Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

iSRO-R Paylaşım WebMall $ PHP::PDO

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
server edit ustanın paylastıgı php paneli paylaşiyorum tekrardan silinmiş bunu isteyen uyarlayabilirse rigid sroya göre ayrlayabilir ikiside aynı webmall görselinde saten içinde frontier web sitesi ve php webpanel kurulum videoda bulunmaktadır video alıntıdır @ServerEdit ustanın eline saglık bunu rigide göre ayarlayan olursa güncel paylaşılır bende denicegim denenmedi daha rigide göre csroya ayarlı
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

1.png

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
server edit ustanın paylastıgı php paneli paylaşiyorum tekrardan silinmiş bunu isteyen uyarlayabilirse rigid sroya göre ayrlayabilir ikiside aynı webmall görselinde saten içinde frontier web sitesi ve php webpanel kurulum videoda bulunmaktadır video alıntıdır @ServerEdit ustanın eline saglık bunu rigide göre ayarlayan olursa güncel paylaşılır bende denicegim denenmedi daha rigide göre csroya ayarlı
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Ekli dosyayı görüntüle 14314
Web tabloları aynıysa çalışır fark etmez

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
unknown.png