Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım Webmall v3 - WebMall-SimilarRank v1 Full (2021 Sürüm)

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bakamıyorum bu işlere kişisel sebeblerden taşınıyorum gideceğim yerde pc olmayacak o yüzden gitmeden bunuda aradan çıkarmak istedim.
Hep araştırdım kimse adam akıllı bir kaynak anlatım link falan koymamış hiç biryere kuranında havasından geçilmiyor.
Bugun fırsatım oldu kurdum bir kaç deneme yaptım ve sizlerle paylaşıyorum
ufak tefek görsel skıntılar olabilir okadarını halledersiniz diye düşünüyorum önemli olan sorunsuz çalışması. Webmall'ı netten buldum düzenledim (Frontier Webmall değildir) zaten o webmall xampp ile çalışmaz neyse anlatıma geçiyorum.

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Pass: xantos

Webmall v3 - Size dosya içinde tüm gerekenleri verdim arkadaşlar - kurulum dosyaları - kurulum anlatımı vs.
(Görseller)

buwkaab.jpg

4KHMfab.jpg

tUw1cab.jpg

WebMall-SimilarRank v1 - Shiroi yapımıdır kendisi işine yarayan olur diye paylaşıyorum geliştirilebilir.
(Görsel)
nAkidab.jpg

Shiroi yapımı değil benim yapımımdir :) New bestin sale in indirim kısmın kadar çalışmaktadır

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
Shiroi yapımı değil benim yapımımdir :) New bestin sale in indirim kısmın kadar çalışmaktadır
Ben paylaşanı bilirim sizlerde bişeyler paylaşarak bu konuda destek olsanız fena olmaz yani bakıyorum ve paylaşılan bir çok şey size ait ( sizin iddanız ) demekki baya bilginiz var 2 sorun giderseniz güzel olur.

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
NICE WHERE LINK

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Ben paylaşanı bilirim sizlerde bişeyler paylaşarak bu konuda destek olsanız fena olmaz yani bakıyorum ve paylaşılan bir çok şey size ait ( sizin iddanız ) demekki baya bilginiz var 2 sorun giderseniz güzel olur.
1 ben askerdeyim şuan da o yüzden bir şey paylaşamam.
2 o dosyaları ben yaptığımı kanitlayacak tarihsel şekilde verileri ve e imzalı dosyalarım dışarıda bilgisayarımda duruyor.
3 shiroi nin konusuna bakarsanız artur zaten programların benim olduğunu ve çaldığını söylüyor daha büyük ispat olamaz herhalde.
4 para kazanmak için yaptığım bir işi neden ücret siz paylaşayım ki burada benim emek verdiğim dosyalarla millet üstümden para kazanacak ben artık buna destek vermiyorum

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
1 ben askerdeyim şuan da o yüzden bir şey paylaşamam.
2 o dosyaları ben yaptığımı kanitlayacak tarihsel şekilde verileri ve e imzalı dosyalarım dışarıda bilgisayarımda duruyor.
3 shiroi nin konusuna bakarsanız artur zaten programların benim olduğunu ve çaldığını söylüyor daha büyük ispat olamaz herhalde.
4 para kazanmak için yaptığım bir işi neden ücret siz paylaşayım ki burada benim emek verdiğim dosyalarla millet üstümden para kazanacak ben artık buna destek vermiyorum
Ticari bir gelirin varsa ona bişey diyemem ama bazen gelir elde etmek içinde piyasanın ilerlemesi lazım küçük fixler düzeltmeler vs kimse bişey paylaşmıyor en basit şeyleri bile büyütüyorlar kimse sw açamıyor bende bazen saatlerce uğraştığım şeyleri paylaşıyorum kimseyi doyurmaz aç da bırakmaz benim düşüncem bu csro r yolundan para kazanmak için önce yolun açık olması gerekiyor. Uğraşıyorum ki insanlar ellerindeki küçük şeyleri paylaşsın ilerlesin csro r ama insanlar çok cimri.