Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Windows 10 machinemanager, download manager geç yüklenme, gateway server cert sorunu

Venom

.
Alınan Beğeni
204
Ödül Puanları
43
z4MsZP.png

sorun tam olarak bu arkadaşlar windows 10a yükselttim çözemedim yardımlarınızı bekliyorum. Machinemanager ve downlaod manager de 5 dk bekletiyor yüklenmek için

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
z4MsZP.png

sorun tam olarak bu arkadaşlar windows 10a yükselttim çözemedim yardımlarınızı bekliyorum. Machinemanager ve downlaod manager de 5 dk bekletiyor yüklenmek için
Win 10 la alakası yok bence sen kurulumu hatalı yapmışsın.Ben win 10 kullanıyorum.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,572
Ödül Puanları
113
Konu başlığı düzeltildi lütfen forum kurallarını okuyunuz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Merhaba Beyfendi Bu Online programları Gec Acılma sebebi Databesanızda fazla Edit ve yük varsa ondan gec acılır yada sunucunuzun performans göre acılır. Yanlış kurulum olsaydı digerleri Acılmazdı... Bir clean Databesa deneyin. Daha hızlı acılır.. ne kadara fazla yük binerse o kadara programılar gec acılır...

Oyla 0

Venom

.
Alınan Beğeni
204
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar win7 den geçtim. Kendi fileslarım mantıklı cevaplar verin databasedeki yük olayı gs shard ağırlıklıdır. Win7de yavaş açılmazken win10da bu şekilde oldu. Mantık lütfen :)

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
Arkadaşlar win7 den geçtim. Kendi fileslarım mantıklı cevaplar verin databasedeki yük olayı gs shard ağırlıklıdır. Win7de yavaş açılmazken win10da bu şekilde oldu. Mantık lütfen :)
Sunucu aynı mı peki?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.