Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet windows 7 dep sorunu

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
benim bios da wirtual teknoloji destekliyor simdi programla test ettim kapaliymis
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

dostum bende dep calisiyor lakin soyle bir sorun var local sunucumu kurdum filesleri ekledim sorun yok lakin client teki replacer sro client sro launcher exe yi ekliyorum uygula tamam diyorum kapatip tekrar aciyorum eklenmis lakin kutucukta tik isareti olmuyor digerlerinde tik var ama ekledigim client exelerdeki tik isareti kaldirilmis oluyor onu cozsem sorunum ortadan kalkacak
Upload ediyorum bendekini. Seriali de var.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,715
Ödül Puanları
213
İçerisine windows kurarken WMWare Tools isminde bi program kurulumu önerecek.. Onu kurmazsan diğer sabit diskleri göremez ve kopyala yapıştır gibi şeyler yapamazsın onu kurman gerek.
Iso gösterip işletim sistemi kurabilirsin..
Win7 performans sürümü kurdum ben gayet başarılı ve sıfır kasma.
Ram 8 GB verdim.
Ses kartı ve yazıcı seçmedim kurulumda gerek yok diye..
Lan IP üzerinden de yapabilirsin Hamachi üzerinden de kurabilirsin.
Ekran kartı paylaştırmaya gerek yok içerisinde oyun açmayacaksan.
Kendi makinana format atarken kurulumun yedeğini alır, formattan sonra WMware'i kurup yeniden yerini gösterir kaldığın yerden devam edersin ama wmware tools yine kurman gerekir.
Link en altta

Ayrıca ayarlar kısmında bu kısmı bu şekilde ayarlarsın.
1660211910187.png

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İçerisine windows kurarken WMWare Tools isminde bi program kurulumu önerecek.. Onu kurmazsan diğer sabit diskleri göremez ve kopyala yapıştır gibi şeyler yapamazsın onu kurman gerek.
Iso gösterip işletim sistemi kurabilirsin..
Win7 performans sürümü kurdum ben gayet başarılı ve sıfır kasma.
Ram 8 GB verdim.
Ses kartı ve yazıcı seçmedim kurulumda gerek yok diye..
Lan IP üzerinden de yapabilirsin Hamachi üzerinden de kurabilirsin.
Ekran kartı paylaştırmaya gerek yok içerisinde oyun açmayacaksan.
Kendi makinana format atarken kurulumun yedeğini alır, formattan sonra WMware'i kurup yeniden yerini gösterir kaldığın yerden devam edersin ama wmware tools yine kurman gerekir.
Link en altta

Ayrıca ayarlar kısmında bu kısmı bu şekilde ayarlarsın.
Ekli dosyayı görüntüle 14072

son olarak ozelden mesaj atarmisin son bir sorum olacakti konuyu cozdu isaretliyelim konu dagilmamasi acisindan

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
sorun cozulmustur format atilacaktir formatsiz duzelmiyor ilgi icin tesekkur ederim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.