Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Winter Event Snow Flake

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Dostlar Bana Snow Flake Event Lazim Scriplerini Bulamadim Hic Bir Sekilde Elinde Mevcut Olan Varsa Paylasirsa Cok Minnettar Olurum :love:

Ü

Üye silindi 2299

Dostlar Bana Snow Flake Event Lazim Scriplerini Bulamadim Hic Bir Sekilde Elinde Mevcut Olan Varsa Paylasirsa Cok Minnettar Olurum :love:
lua script ile olan birşey değil snow flake gs ile alakalı sanırım

server.cfg den aktif edince dbdeki süreleri düzeltince çalışır zaten

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Onlari Halletimde RefServerEvent Diyorsun Oralarin Tarihlerini Dehistirdim ServerCfg De Halletim Cikan Eden Yok ?D

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
3075 haci bu event so ok yazilari neden boyle bilgisi olan varmi nasil duzeltilir bu daha oncedemi boyleydi bakmadim D

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,124
Ödül Puanları
93
haci sunucunun vermis oldugu clean files zaten D
Elin ....le gerdeğe girmek senin mesele, dediğimi yap sunucunun verdiği filesden ne bekliyorsun?
Ekli dosyayı görüntüle 3075 haci bu event so ok yazilari neden boyle bilgisi olan varmi nasil duzeltilir bu daha oncedemi boyleydi bakmadim D
Demekki kullandığın client düzgün çevrili değil. Senua'nın paylaştığı dosyaları kullan sorun kalmaz.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,124
Ödül Puanları
93
Şu sro sunucu firmalarıyla iş yapmayın diyoruz o kadar ama dinlenmeyince böyle sorunların ardı arkası kesilmiyor. Yarın öbür gün o kadar emek verdikten sonra biri sunucunuza sızıp dosyalarinizi içeriğinizi omuzlarsa şaşırmayın ?

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
haci omuzlanicak bir olay yok burda hangi db varsa o db ler alaninda almayaninda sen anladin d ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.