Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Satış [WTS] Silkroad Development

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
filter yaptırdık diyelim onu biz başkalarına kiralayabilir miyiz? tek ip içinmi satış yapıyorsunuz veya?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Konu içeriğinizi sadece bir yazı ile doldurmak bu konuda yetersiz kalacaktır ve BR sistemi ile kimse bilginize tam hakim olamacayaktır.

Spoiler içerikleri ile sistemleri, işlemleri, açıklamaları yazarak konunuza renk katabiliri, daha çok kişiye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu şekilde kimse bilginizi sorgulamaz ve konunuza bakıp, çıkmaz.

Hayırlı satışlar dilerim

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
3
filter yaptırdık diyelim onu biz başkalarına kiralayabilir miyiz? tek ip içinmi satış yapıyorsunuz veya?

Kişisel kullanım için filter yapabilirim. Eğer yeterli bütçeniz var ise kaynak kodlarıyla satın alabilirsiniz. Kaynak kodlar ile satışa hazır hale getirebilirsiniz veya ek bir ücret ile lisans sistemi kurulabilir. Filter.exe yi müşterinize veremeyeceğiniz için alınacak ek bir ücret ile uzaktan kontrol sağlatan bir tool yapılabilinir. Müşterinize tool verirsiniz, oda kendisi için çalışan guardı uzaktan kontrol edebilir. Böylece crack olaylarıda yaşanmaz.

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
3
Konu içeriğinizi sadece bir yazı ile doldurmak bu konuda yetersiz kalacaktır ve BR sistemi ile kimse bilginize tam hakim olamacayaktır.

Spoiler içerikleri ile sistemleri, işlemleri, açıklamaları yazarak konunuza renk katabiliri, daha çok kişiye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu şekilde kimse bilginizi sorgulamaz ve konunuza bakıp, çıkmaz.

Hayırlı satışlar dilerim

İyi dilekleriniz için teşekkürler. Esasen koyulabilecek pek bir görsel yok. Kısaca anlatım yaptım ve gerçekten bilip, bilmediğimi sorgulayanlar için bir görsel ekledim. Henüz o çalışmada bitmiş değil. Devam ediyorum. Piyasadaki serverlarda olan özelliklerle aynı diyebilirim. Filter ile yapılması mümkün olan herşey var. Herşeyi görsele dökersem konu çok uzamaz mı? :)

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ortak bulup filter yaptirmak lazim gibi duruyo cok butceli birsey istemiyorum temel seyler olsun saldiridan korusun yeter
Dcden iletisim kuracagim hocam
Kolay gelsin

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
3
Ortak bulup filter yaptirmak lazim gibi duruyo cok butceli birsey istemiyorum temel seyler olsun saldiridan korusun yeter
Dcden iletisim kuracagim hocam
Kolay gelsin

Teşekkürler, bütçenize göre filter yapabilirim. İstediğiniz özellikleri söylersiniz ona göre bir fiyat belirlenir.

Sabit bir fiyatlandırmamız yoktur.:)

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
3
Çoğunlukla eventlerle ilgili sorular(özelden) geldiği için konu içeriği güncellenmiş olup, hazır olarak satabileceğim eventler eklenmiştir.
Görseller kendi oyunumdan(şuanda kapalı) alınmıştır ve kendi filterim ile uyumlu haldedir.
Satın aldığınız taktirde istediğiniz filtere uyumlu hale getirilir veya standart notification moduna geri çevrilebilinir.
Eventlerin ne olduklarını bilmeyenler, ilk defa görenler için anlatım yaparak açıkladım.

Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Sieger öneriniz için tekrar teşekkür ederim. Haklısınız. :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.