Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
xxxxx

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,156
Ödül Puanları
303
OVH'dan kendimiz sunucu aldıgımızda ayarlamaları tam olarak nasıl oluyor ovh üzerinden çünkü block ip leri aldıgımızda görmüyor çoklu 5x gs için vb
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hallettim sorun yaşayanlar olursa eger ip blok almazlar isede oluyor Network kısmından vds kısmına ek ip eklenebiliyor .
Ek ücret ile birlikte IP ekleyebiliyorsunuz diye biliyorum.

Ek IP ücretleri nedir, halletmişseniz bilgi verebilir misiniz?

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
xxxxxxx

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,512
Ödül Puanları
113
İp leri tek vds de nasıl kullanacagıma baktım hiçbir yerde kaynak bulamadım en son Networku parcalayarak denedim kimse yapıyormu bilemedim ben farklı bir yol kullandım ve ip blok olmasına gerek bile yok dünyanın her ülkesindeki ip yi kullanabilecek şekilde ayarladım

Ekli dosyayı görüntüle 17865

Tek sorun C10 veriyor oda büyük ihtimalle files'den

ip başına 2$ ödedim şuanda 16 tane ip var
türkiyeden %23 VAT ödemen gerekiyor bilgin olsun dolar olarak ucuza aldığını düşenebilirsin fakat mart ayında problem yaşayabilirsin

Oyla 0

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
793
Ödül Puanları
93
Ek ücret ile birlikte IP ekleyebiliyorsunuz diye biliyorum.

Ek IP ücretleri nedir, halletmişseniz bilgi verebilir misiniz?

Kısacası windows ip ayarlarından ip adresini + eklediğiniz ip’nin gateway’ini eklemeniz yeterli.
Gateway her zaman ip bloğunun ilk 3 kısmı aynı olacak şekilde, sonu .254 şekilde olur. Gateway eklemezseniz IP yarım yamalak çalışır.

Fiziksel windows kurulumunda işlem bu kadar. VMware vs kullanıyorsanız ek olarak ovh panelden network ayarlarından virtual mac oluşturup IPye atamanız lazım.

Şu an tanesi aylık 2$. Yakın geçmişe kadar fiyatlandırma aylık değil ömürlüktü ve daha bile ucuzdu. Dünya çapında yaşanan ipv4 sıkıntısı yüzünden insanlar abartmasın diye zamladılar ve aylığa çevirdiler. Yakında daha da zamlanacak. Çok ucuzdan ipv6 veriyorlar ona teşvik etmeye çalışıyorlar.

Oyla 0

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
632
Ödül Puanları
113
xxxxx

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.