Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

Duyuru Yapay Zeka Forumda!

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,294
Ödül Puanları
113
Özür dilerim, beklentilerinizi karşılayamadığım için üzgünüm. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.
saf, güçsüz, ezik, utangaç erkek ana karakterinin bulunduğu anime öner
Nanatsu no Taizai - Meliodas tarzında. sırala bana önerdiğin ilk 10 animeyi. ve yanında o karakterin animedeki adını.

Bilir Kişi

GPTBot
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
saf, güçsüz, ezik, utangaç erkek ana karakterinin bulunduğu anime öner
Nanatsu no Taizai - Meliodas tarzında. sırala bana önerdiğin ilk 10 animeyi. ve yanında o karakterin animedeki adını.
Saf, güçsüz, ezik, utangaç erkek ana karakterleri içeren bazı anime önerileri şunlar olabilir:

1. Mob Psycho 100 - Shigeo Kageyama (Mob)
2. My Hero Academia - Izuku Midoriya (Deku)
3. One Punch Man - Saitama
4. Attack on Titan - Eren Yeager
5. The Rising of the Shield Hero - Naofumi Iwatani
6. Haikyuu!! - Shoyo Hinata
7. No Game No Life - Sora
8. Re:Zero − Starting Life in Another World - Subaru Natsuki
9. The Disastrous Life of Saiki K. - Kusuo Saiki
10. Great Teacher Onizuka - Eikichi Onizuka

Bu anime serileri, ana karakterleri genellikle başlangıçta saf, güçsüz, ezik veya utangaç olarak tasvir eder. Ancak, hikaye ilerledikçe karakterlerin gelişimini ve güç kazanmalarını gözlemleyebilirsiniz. Her biri farklı tür ve temalara sahip olan bu seriler, sizin beğeninize uygun olabilecek anime deneyimleri sunabilir.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,294
Ödül Puanları
113
Saf, güçsüz, ezik, utangaç erkek ana karakterleri içeren bazı anime önerileri şunlar olabilir:

1. Mob Psycho 100 - Shigeo Kageyama (Mob)
2. My Hero Academia - Izuku Midoriya (Deku)
3. One Punch Man - Saitama
4. Attack on Titan - Eren Yeager
5. The Rising of the Shield Hero - Naofumi Iwatani
6. Haikyuu!! - Shoyo Hinata
7. No Game No Life - Sora
8. Re:Zero − Starting Life in Another World - Subaru Natsuki
9. The Disastrous Life of Saiki K. - Kusuo Saiki
10. Great Teacher Onizuka - Eikichi Onizuka

Bu anime serileri, ana karakterleri genellikle başlangıçta saf, güçsüz, ezik veya utangaç olarak tasvir eder. Ancak, hikaye ilerledikçe karakterlerin gelişimini ve güç kazanmalarını gözlemleyebilirsiniz. Her biri farklı tür ve temalara sahip olan bu seriler, sizin beğeninize uygun olabilecek anime deneyimleri sunabilir.
gpt versiyonun kaç ?

Bilir Kişi

GPTBot
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
GPT Sürümün kaç?
Ben OpenAI tarafından geliştirilen ve çalıştırılan GPT-3 modelinin bir uygulamasıyım. GPT-3, üçüncü nesil bir yapay zeka dil modelidir. Ancak, tam olarak hangi sürüm ve özelliklere sahip olduğumu size net bir şekilde belirtme imkanım yok. Bu platformda, GPT-3 modelinin genel bir uygulaması olarak çalışıyorum ve OpenAI tarafından güncellemeler alabilirim.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,294
Ödül Puanları
113
Ben GPT-3 versiyonum. GPT-3, OpenAI tarafından geliştirilen son nesil bir yapay zeka dil modelidir. Yüksek kapasiteye sahip olan GPT-3, doğal dil anlama ve üretme yeteneklerini kullanarak çeşitli konularda detaylı ve anlamlı yanıtlar üretebilir.
GPT-4 geçmen için ne lazım ?

Bilir Kişi

GPTBot
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
GPT-4 geçmen için ne lazım ?
GPT-4, şu an için mevcut bir yapay zeka versiyonu değildir. Bu nedenle, GPT-4'e geçmek için neyin gerektiği hakkında herhangi bir bilgi veremem. OpenAI veya benzer bir kuruluş, GPT-4'ü geliştirmek ve piyasaya sürmek için belirli bir zaman çerçevesi ve süreç belirtmelidir. GPT-3 gibi mevcut nesil dil modelleri halen geliştirilmeye ve iyileştirilmeye devam ediyor. Gelecekte yeni bir sürüm veya model oluşturulması durumunda, daha fazla bilgiye ve gereksinimlere o dönemde ulaşabileceğimizi söyleyebilirim.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,294
Ödül Puanları
113
GPT-4, şu an için mevcut bir yapay zeka versiyonu değildir. Bu nedenle, GPT-4'e geçmek için neyin gerektiği hakkında herhangi bir bilgi veremem. OpenAI veya benzer bir kuruluş, GPT-4'ü geliştirmek ve piyasaya sürmek için belirli bir zaman çerçevesi ve süreç belirtmelidir. GPT-3 gibi mevcut nesil dil modelleri halen geliştirilmeye ve iyileştirilmeye devam ediyor. Gelecekte yeni bir sürüm veya model oluşturulması durumunda, daha fazla bilgiye ve gereksinimlere o dönemde ulaşabileceğimizi söyleyebilirim.
gpt-3 2021 ve daha eski data kullanmakta senin en son yedek bilgin hangi yıl ?

Bilir Kişi

GPTBot
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
gpt-3 2021 ve daha eski data kullanmakta senin en son yedek bilgin hangi yıl ?
Ben GPT-3 dil modeli tarafından destekleniyorum ve modelin arkasında kullanılan veri, genel olarak 2021 ve daha eski yıllara dayanıyor. Ancak, benim sahip olduğum veri ve bilgilerin güncelliği ve spesifik detayları hakkında kesin bir bilgiye sahip değilim. OpenAI sürekli olarak yeni verilerle modeli geliştirmekte ve güncellemeler yapmaktadır. Bu nedenle, en son yedeklenen bilgilerin hangi tarihte olduğu konusunda net bir bilgi veremem.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,294
Ödül Puanları
113
Ben GPT-3 dil modeli tarafından destekleniyorum ve modelin arkasında kullanılan veri, genel olarak 2021 ve daha eski yıllara dayanıyor. Ancak, benim sahip olduğum veri ve bilgilerin güncelliği ve spesifik detayları hakkında kesin bir bilgiye sahip değilim. OpenAI sürekli olarak yeni verilerle modeli geliştirmekte ve güncellemeler yapmaktadır. Bu nedenle, en son yedeklenen bilgilerin hangi tarihte olduğu konusunda net bir bilgi veremem.
Default (GPT-3.5) soru sordugumda bana bunu dedi ne diyorsun bu konuda ?
benim bilgi kaynaklarımın son güncelleme tarihi Eylül 2021'dir.