Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yardım

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar herkese iyi günler sizlere kır konu hakkında danışmak istiyorum ben kendim bir tane private silkroad online kurmak istiyorum sv nin kaba olarak kalabalık bir sv 30 bin kişiyi ve 10 adet içinde serveri olmasını düşünüyorum bunun için bir adet toplama bilgisayar düşünüyorum bu PC için bana özellikler ve marka önere bilir misiniz ???

Apollo

.
Alınan Beğeni
81
Ödül Puanları
53
128Cores 512GB Ram 2-4TB SSD Bide son model Işlemcili bi dedicated bulursan işini görecektir :D

#Ilgili bölüme taşındı.

Ersan

.
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
Toplama bilgisayar değilde. Bi sunucu edinsen önce ?

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
Morelim bozuk olunca bu konuya gelip okuyacağım ?

ve ayıptır sorması 30 bin kişiyi nerede bulacaksın en kalabılık server olan arksolid bile hwid 1 ile 4800 görmüş :)
Önemli olan oyuncu bulmak değil o oyuncuyu kaldıra bilecek sistem şuan ben zaten hadi yapalım diyipte batacak bir oyun düşün mü yorum sistamamik olarak gelişim şuanda bile private oyunlarda bile 100 bin online oyuncu var küçük düşünme

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605

Apollo

.
Alınan Beğeni
81
Ödül Puanları
53
Önemli olan oyuncu bulmak değil o oyuncuyu kaldıra bilecek sistem şuan ben zaten hadi yapalım diyipte batacak bir oyun düşün mü yorum sistamamik olarak gelişim şuanda bile private oyunlarda bile 100 bin online oyuncu var küçük düşünme
ne kadar para o kadar köfte. Parayı bastıktan sonra 30 Server'de yaparsın ;)

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
? peki 10 server ve 30 bin kişilik oyun için aylık ne kadar para gider 15 gider mi en az ??

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.