Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

Yeni Dosya Yükleme Ve Resim Yükleme Sitesi (Beta)

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
03.05.2019 Güncellemesi
--Kayıt olmayanlar için indirme süresi 60 saniye olarak ayarlanmıştır.Kayıt olanlar hemen indirme yapabilecekler.
--Kullanıcılar yüklediği resimleri Klasörlerinde ufak 100*100 boyutlarında görebilecekler.Dilediklerinde linkleri alabilecekler.
--Siteye giriş yaptıktan sonra klasörünüze tıklayıp en altta "Arkadaşlarınızla paylaşmak için Adresi kopyalayın " linkini birine yada paylaşırsanız bütün arşivinize erişim sağlanmış olucaktır."mega.nz"deki mantık.Kayıt olmadan buraya erişim sağlanamıyacaktır.
--İstatistik'te Yüklenen dosyaların toplam boyutu yazan bölüm ortalama 30 dakikada güncellenmektedir.

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
10.04.2020 Güncellemesi(Beta)
Uzun bir süreden sonra korona sebebiyle konuyla ilgilenim dedim domainler alındı fakat Spare ile görüşmemden sonra domaini değiştirmem tarafında öneride bulundu domain adreslerini değiştiricem.
Site'yi 3.0.2 versiondan 3.1.5 güncellemesine çektim.
Sunucunu Hostlab firması tarafında barınacak verdiği fiyat teklifi ve alt yapı hızı olarak çok fazla

Ekli dosyayı görüntüle 5180
Sunucu 2Cpu 1gb ram 4tb disk üzerine kurulmuştur.Linux 16.04 işletim sistemi.Windows olmadığı için fazla yük altında kalmıyacak.
Üyelik Yükleme Kapasiteleri Güncellenmiştir.

Ekli dosyayı görüntüle 5184

Güncellenmiştir.
1-2 haftaya komple aktif olucaktır.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.