Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Yeni eklenen skill görünmemesi hk.

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Merhabalar öncelikle forumda aynı sorunu yaşayan arkadaşların konusuna göz gezdirdim skillgroupid çakışmasından dolayı bu sorunu yaşadıklarını yazmışlar. Fakat bende groupid çakışması mevcut değil. Farklı bir çözümü varsa ve bilen arkadaşlarım yardımcı olabilir ise çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    3.6 KB · Görüntüleme: 24
Çözüm
O Skill'in o şekilde görünmesinin sebebi veritabanın'da ekli değil , ama skilldataenc.txt'in ekli olduğunu gösterir.
EK Bilgi : Skill iconuyla beraber görünüp UP olmuyorsa ; o skill'i tetikleyen ReqLearnSkillLevel stun kolonunu 0 yaparsan o skill'ide aktif etmiş olursun.
GrupID çakışması yaşamış olsan client açılırken crash hatası alırdın bu sorunun asıl sebebi ilk yazdığımdır.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,286
Ödül Puanları
113
Skill gereksinimi mevcuttur belki örneğin önce sallıyorum
387 SKILL BILMEM NE şunu aç diyordur
Yani reqcommon mastery tarzı bi column vardır ordaki gereksinimi 0 yapıp dene şuan işe gittiğim için yanlışta yazmış olabilirim

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
250
Ödül Puanları
63
Merhabalar öncelikle forumda aynı sorunu yaşayan arkadaşların konusuna göz gezdirdim skillgroupid çakışmasından dolayı bu sorunu yaşadıklarını yazmışlar. Fakat bende groupid çakışması mevcut değil. Farklı bir çözümü varsa ve bilen arkadaşlarım yardımcı olabilir ise çok sevinirim.
vSRO Görsel Anlatım - Yeni başlayanlar için - Skill ağacı nedir ? Tab- Page - Column - Row bu konuyu detaylı bir şekilde İncelersen yapabilirisn

Oyla 0
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Skill gereksinimi mevcuttur belki örneğin önce sallıyorum
387 SKILL BILMEM NE şunu aç diyordur
Yani reqcommon mastery tarzı bi column vardır ordaki gereksinimi 0 yapıp dene şuan işe gittiğim için yanlışta yazmış olabilirim

Teşekkür ederim ilgin için
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

teşekkür ederim

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,022
Ödül Puanları
214
O Skill'in o şekilde görünmesinin sebebi veritabanın'da ekli değil , ama skilldataenc.txt'in ekli olduğunu gösterir.
EK Bilgi : Skill iconuyla beraber görünüp UP olmuyorsa ; o skill'i tetikleyen ReqLearnSkillLevel stun kolonunu 0 yaparsan o skill'ide aktif etmiş olursun.
GrupID çakışması yaşamış olsan client açılırken crash hatası alırdın bu sorunun asıl sebebi ilk yazdığımdır.

Oyla 0
Çözüm

Protech

Database Editör
.
Alınan Beğeni
191
Ödül Puanları
43
Sorununuz çözüldü mü?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Geri dönüş yapılmadıgı için konu çözüldü olarak güncellenmiştir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.