Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yeni temamızı nasıl buldunuz?

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Hatalar görüyorum sanki Üst banner menüsünde bi tuhaflık var sanki ara sıra ortada bug gibi birşey oluşuyor mesela f5 yaptığınızda belli oluyor ya da üstüne geldiğinizde f5den sonra
Bir diğer hata da bannerin kendisi resim kendini sürekli sabit bir konumda tutmaya çalışıyor ama kötü görünüyor oynuyor yani
Bir diğeri Çevrimiçi listesindeki isimleri nedense yazı kalite sorunu var sanırım çok göz yoruyor ya da bana öyle geliyor

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63

Kalp sandım onları dicektim burası evlilik yerimi :D hahah

Aslında ilk tema olsada daha iyi olur bence sürekli tema değikliğine gitme kendine özgün teman olsun yani logo gibi düşün.
İnsanların aklına bu tema gelmeli başka yerde görünce bile akla bu forum gelmeli.
Bu nedenle temada değiklik gitmek yerine eklentilerini daha geliştirebilirsin.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Hatalar görüyorum sanki Üst banner menüsünde bi tuhaflık var sanki ara sıra ortada bug gibi birşey oluşuyor mesela f5 yaptığınızda belli oluyor ya da üstüne geldiğinizde f5den sonra
Bir diğer hata da bannerin kendisi resim kendini sürekli sabit bir konumda tutmaya çalışıyor ama kötü görünüyor oynuyor yani
Bir diğeri Çevrimiçi listesindeki isimleri nedense yazı kalite sorunu var sanırım çok göz yoruyor ya da bana öyle geliyor
Halledildi, tekrar kontrol edebilir misiniz?

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Kalp sandım onları dicektim burası evlilik yerimi :D hahah

Aslında ilk tema olsada daha iyi olur bence sürekli tema değikliğine gitme kendine özgün teman olsun yani logo gibi düşün.
İnsanların aklına bu tema gelmeli başka yerde görünce bile akla bu forum gelmeli.
Bu nedenle temada değiklik gitmek yerine eklentilerini daha geliştirebilirsin.
Hem fikirim ancak bir önceki default tema idi ve geliştirilmesi bir yere kadar yapılabiliyordu. Bir yeri ellediğinde başka bir yer bozuluyordu ki bu tema bile öyle diyebilirim, o yüzden en iyi halini alana kadar uğraşmaya devam edeceğim. ^^ Default bence de hoş ancak bir çok kişi beğenmiyor ve bizleri açmış bırakmış olarak düşünebiliyor.

En iyi halini verene kadar bir kaç hafta bu tema bazılarınızı zorlayacaktır fakat bir kaç hafta sonra ki hali eminim kimseyi rahatsız etmeyecektir. ^^

Default tema halen kullanılabilir sol altta tema seçim bölümünden seçebilirsiniz...

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.