Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Duyuru YsgBilişim 03-31 Aralık Tarihleri Boyunca "YSG OVH" Sunucularında Sepette İndirim

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,944
Ödül Puanları
113

Ylbas.jpg

Herkese Merhaba!

Vsro.ORG
- YsgBilişim olarak sizler için ( 3 - 31 Aralık ) tarihleri arasında geçerli olacak şekilde sepette indirim kampanyasını sizlere duyurmaktan memnuniyet duyarız.

Kampanya : YSG OVH VDS 3 - 4 - 5 - 6 ve Elite sunucularında geçerlidir!

Kupon Kodumuz : Aleriya

Sepette indirim nedir?
-
Alacağınız bütün ürünlere indirim uygulanmaktadır. Sizler için 2 tane Örnek niteliğinde resim göstermek isterim.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Resim 1 içerisinde eğer ki hiç bir extra olmadan sunucu almak isterseniz bu şekilde indirim olmaktadır.

Eğer ki benim "Resim 2" de gösterdiğim gibi her şeyin kurulmasını vs istiyorsanız her eklediğiniz ürüne göre kesinti almaktasınız.

Herkese iyi günler ve iyi alışverişler dilerim! @YSGBilişim'e forumumuz adına yaptığı bu kampanyadan dolayı ayrıca teşekkür ederim!

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
890
Ödül Puanları
93
Mükemmel kampanya valla helal olsun Türkiye'de böylesine sağlam bir firma yok.. @YSGBilişim 'mi bu fedakarlığından ve üstün sunucu performanslarından dolayı tebrik eder yaptığı bu kampanya içinde ayrıca forum adına teşekkür ederim eşi benzeri olmayan bir firma

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Mükemmel kampanya valla helal olsun Türkiye'de böylesine sağlam bir firma yok.. @YSGBilişim 'mi bu fedakarlığından ve üstün sunucu performanslarından dolayı tebrik eder yaptığı bu kampanya içinde ayrıca forum adına teşekkür ederim eşi benzeri olmayan bir firma
Tüm yorumların için teşekkür ederim

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Hiçbir iş büyük ya da küçük değildir. Elinden gelenin en iyisini yapacağına, başarı merdiveninin en üstüne çıkacağına eminim forumumuz için böyle katkılarının sürekliliğine ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı diliyorum.

Deletedx

.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hiçbir iş büyük ya da küçük değildir. Elinden gelenin en iyisini yapacağına, başarı merdiveninin en üstüne çıkacağına eminim forumumuz için böyle katkılarının sürekliliğine ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı diliyorum.
Elimizden gelen tüm destekleri vsro.org için kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz. Ysg 'nin kuruluşundan Vsro.org yönetiminin büyük katkıları oldu bunun için bizderde elimizden geldiğince desteğe devam ediyoruz
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Mükemmel Bir kampanya @YSGBilişim Ellerine sağlık hocam Senin kadar daha kıdemli bir performans Görmedim Gelmiş geçmiş en iyi Firmasın Hocam Emeğine sağlık
Teşekkürler Sizlere Hizmet Verebilmek ve Mutlu olduğunuzu görmek çok güzel

Alınan Beğeni
113
Ödül Puanları
43

Ekli dosyayı görüntüle 17345

Herkese Merhaba!

Vsro.ORG
- YsgBilişim olarak sizler için ( 3 - 31 Aralık ) tarihleri arasında geçerli olacak şekilde sepette indirim kampanyasını sizlere duyurmaktan memnuniyet duyarız.

Kampanya : YSG OVH VDS 3 - 4 - 5 - 6 ve Elite sunucularında geçerlidir!

Kupon Kodumuz : Aleriya

Sepette indirim nedir?
-
Alacağınız bütün ürünlere indirim uygulanmaktadır. Sizler için 2 tane Örnek niteliğinde resim göstermek isterim.

Resim 1 içerisinde eğer ki hiç bir extra olmadan sunucu almak isterseniz bu şekilde indirim olmaktadır.

Eğer ki benim "Resim 2" de gösterdiğim gibi her şeyin kurulmasını vs istiyorsanız her eklediğiniz ürüne göre kesinti almaktasınız.

Herkese iyi günler ve iyi alışverişler dilerim! @YSGBilişim'e forumumuz adına yaptığı bu kampanyadan dolayı ayrıca teşekkür ederim!
@YSGBilişim Orta doğu ve Balkanların en kaliteli hizmetini veren kardeşim benim <3 bu fırsat kaçmaz bence....

Deletedx

.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63

serkan41

Elite
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Emre beye kampanya için teşekkür ederim, 3 aylık OVH siparişi verdim. Başarılar dilerim

Deletedx

.
.
Alınan Beğeni
319
Ödül Puanları
63
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.